Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz wdx #10261 üzenetére

    de azért tegyük hozzá,hogy vannak olyan gyártók/fejlesztők,akik tisztelik a magánszférát,tisztelik mások személyes adatait... ebben a témában nem kell azt mondani,hogy mindenki lop... mert ez hazugság... vannak akik "lopják" az adatokat,majd adják-veszik... de vannak akik nem... pont ezért is jött létre a GDPR, csak éppen ez sok gyártóban/fejlesztőben még nem tudatosult eléggé... nem csak az EU-s cégekre/fejlesztőkre vonatkozik, hanem ugyan úgy a kínaiakra is... ha én veszek egy kínai verziós xiaomi telefont, a xiaominak ugyan úgy kötelezően be kell tartania a GDPR-t velem szemben,mivel én "EU-s" állampolgár vagyok...ha kiderül valami úton módon,hogy a xiaomi ellopta az adataim és erre bizonyítékom is van, panasszal élek az EU-ban és ha pozitív a bírálat,akkor a xiaomi kemény büntetésre számíthat... max.20millió€ vagy az előző év teljes piaci forgalmának 4%-a,ebből azt kell bírságként kifizetnie,amelyik a nagyobb összeg...nos, a xiaominak az utóbbit kellene fizetnie...
    amikor megírtam a blogot,én engem néztek hülyének...én tudtam, hogy igazam van, most meg kiderül,hogy ténxleg igazam volt... szinte ugyan azt az okfejtés írta a P.Sec. amit én...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák