Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz cskamacska #1126 üzenetére

    akkora ajánlat lehet ez az A71, hogy a héten, amikor felmondtam a szerződést (letelt a 10 hónap ugye) egy szóval nem említette senki, hogy van ilyen "lehetőség" :DDD

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • DJGABI

    addikt

    válasz cskamacska #1126 üzenetére

    Erős meg gyors ez a Nova 5T. Ugyanazon a wifin Pokemon asszonynak még a Note 8T-n is ilyen fél-1 percig tölt, ezen kb 15mp. Rohadt jó dolog ez az UFS belső memória. Ha ezt tudom korábban váltok ilyen telefonra.

    Pár dolog azért van ami így rövid használat után is zavar.
    Kijelző: picit nagy, de még pont elmegy (néha azért nem érem el a billentyűzet szélét), sztem gyengus is (OLED után), meg a korábbi elhalványodásra továbbra sem találtam megoldást
    Nagyon biztonságos egy telefon, zárképernyőnél komolyan nem lehet lehúzni az értesítési sávot? Oké lentről fel lehet húzni kapcsolókat (á la ifóni), de nem ugyanaz. Nincs egy csomó kapcsoló ott...
    Dupla tappos ébresztést nem találtam, csak emelésre történőt...

    Gúgel téma: azért hiányozna... Léteznek azért fizetős appok is, meg oké, Pay helyett az OTP-set használom, de in-app vásárláshoz is kell, meg csomó dolog asszem nem is működik a G szolgáltatások nélkül.Persze, alternatíva mindenre van. De azért a külsős szerintem kb mindenből gyengébb...

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Új hozzászólás Aktív témák