Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz hangyász2 #160 üzenetére

    nem neveztem meg az illetőt.természetesen nem akarom őt védeni.
    persze abban én se vagyok benne biztos,hogy 10 hónap után fel lehet mondani a szerződést,alapból a szerződésben 24 hónap van megadva, erről az idő előtti felmondás és ezzel eredő kötbér be nem fizetéséről-eltekintése , irományt nem találtam, még akkor is ha korábban írta itt valaki,hogy ezt a Telekomosok nem tudták hivatalosan betenni a szerződésbe,biztos oka van.
    kapaszkodj meg ,volt korábban egy olyan tag akinek a beosztása nem hétköznapi a prohardver családban és rajtam akart az adott cuccal neperkedni. természetesen jeleztem neki annyiért nekem nem éri meg. ebben is maradtunk, akinek annyiért is megéri akkor meg is veszi.
    helyette lehet a honor 20-t venni 88000Ft körüli áron ugyan abban a csomagban.
    esetleg Huawei P Smart Z mobilt olcsóbban, sajnos én is voltam olyan helyzetben,hogy jó árasított dolgokról lecsúsztam. a srác időben lépett,gyorsabb volt. ezzel nem tudunk mit kezdeni,de elhiheted nem érdekem,hogy tőle megvegye csak segíteni akartam annak aki esetleg lemaradt volna erről az 50000Ft lehetőségről.
    pedig volt hír erről korábban,van akinek sikerült élni a lehetőséggel.
    én biztonsági okokból nem adom át a kártyát,nem is a 3GB net miatt,hanem mert nem szeretném ha olyan összeggel terhelné meg amit nekem kellene állnom,hiszen ez a SÍM kártya nem ruházható át a 3. félnek.

    boccsi a hosszú levélért. :R

Új hozzászólás Aktív témák