Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth11

    aktív tag

    válasz vasi89 #612 üzenetére

    Az S9+ ról a note9-re sem váltanék, csak azt mondom, hogy ár/érték arányban talán most az S9+ a legjobb. Ha a M20Pro ára is le fog menni fél év múlva 200 ezer Ft köré, akkor nagyon jó vétel lesz, de nyílván az újat több pénzért lehet eladni, egy darabig.

    kali: nekem szinte minden valahol felhőben van, kevés a helyben tárolt tartalom. Már csak azért sem, mert ha ellopják, esetleg tönkre megy, akkor "csak" a telefon legyen a károm, ne az azon tárolt sok esetben fontos vagy személyes dolog. Én kb 32 GB-al is el lennék, de ez is csak egyéni preferencia.

    "jobb, gyorsabb 4G+ modult"

    őszintén, minek? a szolgáltató nem fog gyorsabb netet biztosítani, mert a telefonban jobb gyorsabb a 4G modul. Most csináltam irodaházban, viszonylag a belvárosban egy speedtestet és 54/20 megát mértem. Mire nem elég. Sokat vonatozom és nézek illetve hallgatok sok online streaminget (hbo go, netflix, youtube, spotify) és soha semmi nem akadozik. Akkor minek ennél is gyorsabb mobilnet?

    "jobb GPS modult (több műholdat támogat)"
    A waze jelenleg is 2 másodperc alatt talál műholdat és végig abszolút pontos. Elég egy típusú műhold is ha az működik. Kíváncsi lennék az újakból mennyit használ, hogy veszed észre, de a specifikációban biztos jól mutat.

    "3D arcazonosítást, kijelzőbe integrált ujjlenyomat-azonosítást"
    Még lassú (értsd lassabb, mint a sima ujjlenyomat olvasó), majd talán az ultrahangos jobb lesz, addig ez még nem az igazi.

    Az akksi tök mindegy, így is úgyis minden nap tölteni kell ezeket. Ha 15%-od marad estére, akkor azért töltöd, ha 40, akkor meg azért, mert az kevés lesz másnapra :)

    A fentiek közül egyik sem éri meg a plusz 100 ezer Ft-ot és valószínűleg nem is a samsung tulajok a célközönség. DE ha valami több éves telefonom lenne, mint az S9+ előtt az LG G3 volt, akkor most lehet én is ezt venném, mert tényleg nagyon jó lett ;)

Új hozzászólás Aktív témák