Új hozzászólás Aktív témák

  • KoNZoLik@

    veterán

    Na direkt elmentem a MediaMarkt-ba, hogy élőben megnézzem!
    Mit mondjak, a sima Mate20 sokkal de sokkal jobban néz ki :Y
    Ez a Pro annyira nyúlánk és lekerekített az oldala, hogy ezt szerintem nagyon túltolták+annyira csúszós, hogy ezt rengetegen fogják vinni kijelzőcserére, mert ezt normálisan fogni/kezelni lehetetlen, és ezen semmilyen tok vagy fólia sem segít:( Én biztos kötnék rá biztosítást! Biztos telepakolták minden jóval (meg tök felesleges dolgokkal)ez vitathatatlan, viszont akkor ha már Kínai akkor 100x inkább a Xiaomi MiMix3 ja és fele ennyiért! Még azt is megkockáztatom, hogy egy Mi8 is sokkal jobb alternatívát jelenthet és 1/3-ad áron! Persze kinek a pap kinek a paplan😀
    Vagy a sima Mate20 annál viszont azt vettem észre, hogy a kijelző mindkét széle feljebb van de annyira, hogy rendesen vágja az újjadat és simán beleakad bármi! Lehet ez csak a kiállított darab volt ilyen, de nem hinném👍
    Szóval engem egyáltalán nem győzték meg, hogy 330000ft-ért megéri venni egy ilyen telefont! Azért ebben az árban már van miből válogatni, sőt!

    [ Szerkesztve ]

    ***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Új hozzászólás Aktív témák