Új hozzászólás Aktív témák

  • Pablo26

    csendes tag

    Számomra eléggé nagy csalódás lett ez a termék. Több karperecet is használtam már, de rengeteg dologban frusztráló a mindennapi használata, a mérésekkel is ellentmondásosak.

    Eléggé könnyen lecsatlakozik a telefonról, de ezt még benyelné az ember. Nálam is a visszacsatlakozás a problémás. Magától sosem csatlakozik vissza. Manuálisan kell. De 10-ből 8x még úgy sem jó, hanem előtte ki kell kézzel a bluetooth-t kapcsolnom, majd vissza. Utána manuálisan csatlakoztatni az órát a telefonhoz.
    Ez így egy idő után iszonyú unalmas. Nem mellesleg ha magától csatlakozna, akkor kezdődhetne is a szinkronizáció, és amikor előveszed a telefonod, akkor már a friss adatokat kapnád. Ez helyett kézzel kell visszacsatlakoznom, majd utána jön egy szerintem eléggé lassúcska szinkronizálás is.

    Alvásfigyelés:
    Régebbi okosóráimon kaptam valamiféle logikusnak tűnő alváselemzést. Ha hulla voltam reggel, akkor általában annak látható jelei voltak a telefonon is. Ha pedig igen jól aludtam, akkor full zöldben volt az összes sor, kiváló értékekkel.
    Na már most, ennél az óránál én elvileg mindig jól alszok. Ha 4kor kelek akkor is, ha 8kor akkor is. Volt egy hányós ivós bulis este. Elvileg azután is úgy aludtam mint a bunda, holott részegen elképesztően pocsék az alvás minősége.
    Másik óriási kérdőjel nekem, hogy ha emlékszem mikor ébredek fel akkor miért 0 ébredést ír. Volt, hogy magán az órán néztem meg mennyi az idő, gomb benyomással. 0 ébredés.
    Számomra ez az egész alvásfgiyelés ezen az órán egy nesze semmi, fogd meg jól adat.

    Pulzus:
    Szerencsére a pulzust normálisan méri akkor, amikor méri. Edzések közben rendszerint előfordul, hogy pár percre 70es pulzust mér, ami lehetetlen egy guggolás közben. Ettől eltekintve nem rossz, eléggé pontosan mér, hobbi sportolónak megfelelő

    Lépésszámláló:
    Itt-ott ellentmondásba keveredett már párszor magával, de nagy általánosságban pontosnak mondanám.

    Spo2: OKés

    Stressz: Nem tudom annyira hovatenni igazából. Én az óra szerint totálisan nyugodt vagyok mindig. Csak az a fura, hogy direkt indítok manuálisan egy stresszmérést mert érzem, hogy épp stroke kerülget a sok gyökértől, akkor is alacsony a stresszem. Nem mondom, lehet hogy tényleg ennyire "nyugodt" vagyok. Csak nem igazán ezt érzem időnként.

    Óraszámlapokkal kapcsolatban, szerintem "kicsit" sok lett a fizetős. Ingyenes jó része kuka.

Új hozzászólás Aktív témák