Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    hol érdemes független, gyári garis y300-at venni mostanság?

    vodás vagyok, csak hát b.nak forgalmazni.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    az 512 ram mennyire gátja a normális működésnek átlag felhasználás mellett?
    sikerül ezen valamit szoftveresen csiszolniuk?
    ahogy olvastam korábban a fórumban, elég sokan panaszkodtak, hogy csak 80 mega körül marad jelly-vel

    Spica-ról vártok, hát ott már 2.1 mellett a 256-nál igen az agyvérzés kerülget néha, pedig van szabad 40-60 mega általában

    köszi a bolt tippeket :R , én is a geomobilnál néztem először.
    (#3585) xrvman: nyereményed egy rózsaszín plüss elefánt ;)

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz sgergi #3588 üzenetére

    megmondom őszintén, hogy nem tudom, hogy jelenleg milyen sebességre lenne pontosan igényem.
    az egyetlen ami biztos, hogy a Spica már néha kikészít, főleg hogy egyre több net-et fogyasztok.

    próbálgattam más telefonokat is a kategóriában, alapvetően az Xperia U, S advance kézben járt példányaival nem volt nagy gondom, a jelenlegi után felüdülés
    attól tartok csupán, hogy ez a kontraszt csak ideig óráig lesz meg, illetve míg be nem lakom a telefont
    hosszú távra (ez nálam 2-3 év) tervezek és nincs kedvem cserélgetni.

    még megrágom a dolgot, a gond hogy nem tudtam még személyesen kipróbálni, a szolgáltatók kiorakott készülékei pedig nem informatívak
    Van itt valaki aki debreceni és meg tudnám kukkantani valamikor a kütyüt egy kávé idejére?

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák