Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cs.zs.

    addikt

    válasz philoxenia #91 üzenetére

    Sajna most nincs igazad, az előfizetéses konstrukciók csak régen voltak jobbak mint a feltöltősek, ma már nem így van. Nézz szét, jobbak a dominós csomagok !
    Az előfizetés egyetlen előnye hogy részletre kapsz telefont, viszont azt drágán. Pl egy Alcatel Idol mini 39.990.- Ft, 2 év rablánccal, díjcsomagra vállalt hűség nélkül. Ugyanez a Tescoban FÜGGETLEN-ként 39.900. Ft... Hol van itt az előfizu előnye ?

    Hasonlítsd össze a csomagokat !
    A feltöltési bónuszokkal a Dominós olcsóbb, és itt is lehet családi ingyenes beszélgetést kreálni !

    [link]
    [link]

    Mindezeken túl :
    Telenor FELTÖLTŐS csomagban a MyMenü-t igénybe véve (be kell gépelni hogy "*111#") 3-4-5 Ft-os percdíjak vannak, 3-4-5 Ft-os sms-sel és gyakorlatilag ingyen net-tel... Nesze neked T-Mobile és Vodafone.

    ...itt kérem mindenki!

  • #16820480

    törölt tag

    válasz philoxenia #91 üzenetére

    Mondjuk ahhoz képest, hogy régen mennyibe kerültek előfizetéssel a telefonok (a listaárhoz vagy kártyás csomagokhoz képest), és milyen feltételekkel lehetett telefonálni, manapság nagyon vékony a határ a kettő közt, és ha nem tudod garantálni, hogy minden egyes hónapban elköltöd az előfizetésed árát, akkor egyáltalán nem éri meg. Amíg otthon lkatam, nagyjából olyan 3000 körül volt a havit számlám, ennyiért nem találtam olyan előfizetést, ami egy hangyányit is jobb feltételeket adott volna a sima kártyás csomagoknál.

    Amúgy sok Huawei termék nem csak otthon dárga, hanem Kínában is. Nagyon meglepődtem, amikor a Mate 2-ért 2888 yuant kértek volna. Ez 3-4 ezer forinttal olcsóbb csak az Oppo Find 7a-nál, ami mindenben sokkal erősebb, kivéve a képernyő méretét.

Új hozzászólás Aktív témák