Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xdmilan

    csendes tag

    válasz dani3l #7621 üzenetére

    Gondoltam megosztom a gyári szervizes tapasztalatom ha már pont szóba került.
    Már több mint egy jó hónapja vettem a One-t T-től, örültem is neki meg minden erre egyszer csak észrevettem egy dead pixelt ami pont a 3 pöttyös "menü gomb" sávban volt így a dead pixel test progival eredetileg nem szúrtam ki. Mivel ekkora sajna kifutottam a 8 napból, és volt némi illesztési hibája is (nem volt vészes) gondoltam megpróbálkozom a szervizzel. Így is lett, T-ben leadtam, nem kekeckedtek, azt mondták 8-10 nap :D Hát ehhez képest ma kaptam vissza a telómat amely röpke 33 nap volt végül is. A csehek javára szóljon, hogy kicserélték a kijelzőt sőt ahogy elnéztem a házat is, mert a sorjázási hibát nem találom az USB port körül és az illesztések is kifogástalanok, továbbá a kicsit elszíneződött fehér csík is ragyogó fehér ismét. Makulátlan szép állapotban át is vettem a T-s szervizestől, kicsit várnom kellett, mert csutkára le volt merülve és hát kicsit rátöltött a kolléga, hogy ki tudjam mégis próbálni. Ott helyben minden fasza is volt, de hát lámpa meg természetes fényben nem lehet jól pixeleket keresni. Most este néztem a böngésző fehér hátterén, hogy valóban kicserélték a panelt, mert bal alul tényleg nem volt rossz pixel, azonban éles látásommal kiszúrtam egy dead pixelt a képernyő jobb alján :W
    Úgyhogy ennyit erről, kaptam cserébe egy másik rossz panelt, de legalább foglalkoztak vele...
    Mindazonáltal ez a pixel kisebbnek tűnik valamiért úgyhogy lehet a múltkor kettő volt rossz egymás mellett.

    Amit ebből megtanultam, hogy soha többet nem veszek első szériás telót, sőt szerintem mást se...
    Üdv!

    Amúgy már régóta űzöm az ipart, csak lusta vagyok kommentelni...

  • Xdmilan

    csendes tag

    válasz spawn21 #7646 üzenetére

    Hm ezzel most számomra újat mondtál, gyorsan fellapozom a garis könyvet, megnézem abban mi van leírva egészen pontosan.

    Amúgy már régóta űzöm az ipart, csak lusta vagyok kommentelni...

  • Xdmilan

    csendes tag

    válasz Badboys #7662 üzenetére

    Értem, nos eddig még nem találtam erről leírást, legalábbis a htc garis papírjában. Kiszámoltam és végül "csak" 32 nap volt onnantól számítva, hogy leadtam a készüléket. Ezek szerint a T-nél ez valami plussz dolog?

    Amúgy már régóta űzöm az ipart, csak lusta vagyok kommentelni...

  • Xdmilan

    csendes tag

    válasz spawn21 #7670 üzenetére

    Nos átnéztem a T-s jótállási jegyet illetve még a vonatkozó jogszabályt is. Ilyen 30 napos dologról nem esik szó egyikben sem. Mindkettő említi, hogy törekedni kell arra, hogy kijavítást/cserét legfeljebb 15 napon belül elvégezze. Mondjuk ebben a megfogalmazásban törekedni nem egy nagy dolog :D Illetve olyat találtam még, hogyha nem tudták kijavítani akkor az esetben választás szerint visszaveszik/árleszállítást kapok, hozzátéve, hogy az elállás jelentéktelen hibára nem vonatkozik. Erre rámozdulhatok, azonban nem tudom mit tartanak ők jelentéktelen hibának és egy darab rossz pixel, nos nem tudom. Hétfőn lehet bepróbálkozom, egy kis csökkentés jól esne.

    Amúgy már régóta űzöm az ipart, csak lusta vagyok kommentelni...

Új hozzászólás Aktív témák