Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferob

    őstag

    válasz tilus12 #33874 üzenetére

    Pont mielőtt írtál, akkor volt róla szó, hogy firmware-t csak fastboot alól lehet frissíteni, valamint nem elég a legújabbat felrakni, hogy elkerülj néhány gondot, így egyszerűbb, ha egy könnyebb módszert választasz.

    Tehát a legkönnyebb módon úgy tudod megcsinálni, ha fogsz egy európai RUU-t, amit lefuttatsz, így a telefonon gyári ROM lesz, amit OTA frissítesz a legfrissebb verzióra, majd felrakod az általam linkelt firmware-t.
    Esetleg alternatív módszer lehet még, amivel gyorsabban végzel, mert nem kell többször frissíteni, ha felrakod ezt a legfrissebb developer edition RUU-t, feltéve, hogy SuperCID-es a készüléked, majd azt a firmware-t, amit az előbbiekben linkeltem.

    Firmware-t frissíteni az alábbi parancsok kiadásával tudsz, feltéve, hogy a parancssorban abba a könyvtárba navigáltál, ahol a firmware.zip található.
    Indítsd újra a telefont bootloader módban, majd:

    fastboot oem rebootRUU
    fastboot flash zip firmware.zip

    Itt várj, míg újra megjelenik a telefonon a HTC logo, majd újra add ki a parancsot:

    fastboot flash zip firmware.zip

    Ha nem fut végig a csík az nem baj, de ha látod, hogy végzett a parancssor, akkor:

    fastboot reboot-bootloader

    Mivel RUU-t használtál, ezért a recovery-t is újra fel kell rakni, amit már linkeltem az előbb.
    Indítsd újra a telefont bootloader módban, majd:
    fastboot flash recovery recovery.img

    Majd ezt követően (főleg, ha a developer edition RUU-t használtad) a recovery-ben törlöd a cache-t, dalvik cache-t, data-t, internal memory-t, system-et, majd nyomj a Mount menüpontban az Enable MTP-re és másold fel a számodra szimpatikus ROM-ot, hogy telepíteni tudjad a készülékre, de ha rám hallgatsz, akkor kipróbálod a ma megjelent új Sense alapú Lollipop 5.0.2 custom ROM-ot (MaximusHD 52.0.0).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák