Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli0726

    aktív tag

    A HD4000 még elmegy, üzleti, vagy munkagépbe szerintem már az is tökéletesen megfelel, legalább a fogyasztás alacsonyan marad. Na de ez a hardver egy 440 ezres gépben egy hatalmas vicc a kijelzővel az élen.

    Az egyik ismerősöm 4 éves Sony Vaio-jában olyan fullhd panel van, hogy még ma is megszólal, gyönyörű kép, jó betekintési szögek. És anno 250 ezerbe került. Manapság meg a Sony is ratyi panelekkel dobálja már a Vaio-kat is. Fel nem fogom, hogy miért ragadt be az átlag notebook kijelzők felbontása ennél a mihaszna értéknél, szerintem a kijelző lenne a legfontosabb, azt kell nézni egész nap.

  • Zoli0726

    aktív tag

    válasz fateless #73 üzenetére

    Szerintem te sem érted, hogy a többiek mit akarnak mondani. Nem arról van szó, hogy itt senki nem képes felfogni, mik egy business gép előnyei, teljesen érthető és meggyőző amiket mondasz. De mondd meg, hogy miért nem telt a 440-ből egy jobb kijelzőre, mivel sokaknál ez verte ki a biztosítékot. És az nem igaz, hogy mert nincs rá szükség, mivel ha egy üzletembernek fontos a külső, a melegedés, az üzemidő, a billentyűzet, akkor nehogymár az ne legyen fontos amit épp bámulni kell. Még ha prezentációra kell, meg excelre, akkor is kínszenvedés ilyen felbontáson dolgozni, és nem, ez nem az én véleményem, hanem szinte mindenkié aki ide írt. Lett volna több modell, 1600x900-as kijelzővel ennyiért, 1366-ossal olcsóbban. De ez így kuka. Nem a consumer gépekhez akarom hasonlítani, hanem munkagépekhez, de ilyen szempontból is inkább egy Lenovo-t vagy Dell-t vennék, mert ilyen árban van jobb.

Új hozzászólás Aktív témák