Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Scholes9 #1 üzenetére

    A hype tényleg durva volt, viszont ez a játék tényleg durva. Mármint nem csak ahogy kinéz, az sem egy kis achievement a Guerillának, de tényleg az aprólékosság, a sok kis ötlet, ami ismerős máshonnan, de itt jobb.
    Amit például Grath említ a céges bögrékkel, hülyeségnek tűnik, hisz ma egy egyszerű használati tárgy, de gondoljunk csak bele, hogy például a Torniói lepel gyakorlatilag egy hullazsák volt Jézus testén, aztán ma hol helyezkedik el az ereklye ranglétrán...
    Brutálisan jók a szinkronok, a zenék, szerintem lehetséges, hogy másnál kicsit sok a misztikus sámánmaszlag, de ahogy elmondják, az annyira egyszerű és dallamos, hogy nem lehet nem szeretni. Nagyon kíváncsi leszek, hogy hova fut majd ki a sztori, mert ezer buktatója lehet, de engem nagyon beszippantott a világ, rég vártam valami hasonlót, ami az Arkham City-hez vagy Witcher 2-3-hoz hasonló open world élményt nyújt. Bár a Witcher 3-nál jóval kisebb és rövidebb a játék, de minőségében simán ott van mellette, bár ezt mint Witcherhez annyira nem vonzódó egyén mondom. :D

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák