Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz trebrona #1342 üzenetére

    sőt,csak hogy tudd, a Poco F1 is listás volt a Honor Play mellett, ahogy egy iPhone 7 és egy Galaxy S8...és okkal választottam a Honor Play-t, pedig az S8 vagy i7 vagy az F1 gyorsabb is lett volna sebességre... de grafikai és egyéb más képességeben a HPlay a nyerő... többek között a másik 3 készülékben nincs AI, az i7tel nem lehet NFC-n fizetni, az S8 kijelzője beég, a Poco F1 sok jót nem hallottam, zabálja az akkut,akadozik a wifi,sok app problémásan fut miui alatt, volt aki gyárilag rootolt rendszerrel kapta meg, van akinek 1hét után lehalt az alaplapja, kicserélték, csere után 1hónappal az is lehalt..meg hasonlók, sok érdekesség olvashatóak ám a xiaomi fórumain és nekem sok kedvem nem volt ezek után hogy még szervizbe küldözgessem, ráadásul ennyi pénzért csak 1 év garival adták volna... így maradt a honor play... erre se mondom hogy 100%ig tökéletes telefon, de amire nekem kell bőven jó, a rendszer nem fagyogat,nem laggol, nem találtam olyan játékot ami maximumom laggolt volna akár egy kicsit is... gyönyőrű és részletes a megjelenítés... próbáld ki, ajánlom:)

    Ráadásul a Kirin970 AI képessége messze lehadja a 845 AI képességét link lehet hogy teljesítményben gyorsabb,de nem okosabb :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák