Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyborg

    őstag

    válasz Black_Raven #495 üzenetére

    Jó reggelt,
    az természetes, hogy csökken az üzemidő, ha bármilyen plusz mérést kapcsolsz be, azzal folyamatosan pörgeted a procit is.
    Unokatesóm most vett Band 3 Pro-t, kicsit nagyobb, gps van benne, meg fém házas, gondoltam az lesz a következő, de a kijelzője, és akksija ugyanaz, mint a HB4-nek, uh most nem tudom, mi lesz a következő, de gyelőre elég a HB4:)

    Na megnéztem a pulzusmérést.
    Elég keveset aludtam emiatt, sokszor ránéztem, amikor nem akartam kinyitni a szemem akkor is:), és éjjel nálam kikapcsol a led. Nem tudom, mi van, lehet, hogy a nyugalmi pulzushoz nem kell led, vagy a fene tudja, de pulzus adat akkor is van, sőt rányomtam az órán külön a pulzusmérésre, és akkor se kapcsolta be a ledeket,de muatatott értéket, utána valamikor elkzedett villogni gyorsan, mintha nappal lenne, de miután visszafedütem egy órára, megint elaludt a led. Ezek szerint éjszaka nem világít. Kerestem róla infót, eddig semmi érdemlegeset nem találtam a Trusleep, Truseen technológiáról.
    Nézz rá Te is éjjel, hogy villog-e, és, ha akkor is villog folyamatosan, akkor Indítsd újra az órát, nyomj neki egy resetet, meg párosítsd újra, hátha ez megoldja a gondodat.

    Pár újabb watchfacenek én is örülnék, de nem panaszkodom

    Lehet, hogy találkoztunk már, kb. 15 éve itt vagyoka ph-n, bár inkább, csak read onlyban :)

    PoNR
    Szerintem várj vele pár napot, például nekem első nem mérte az alvásomat, de a következő nap már minden rendben volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák