2019. szeptember 22., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-21 20:47:52

GAMEPOD.hu

Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3251) goop

goop
(őstag)

Tudja a honor 9 a 4G+ t? Mert elvileg a h8 is tudta, gyakorlatilag meg nem, mert olyan fajta volt benne, amit Európában egy országban használnak.

(#3252) trobi28 válasza goop (#3251) üzenetére

trobi28
(addikt)

Tudja. Lehet hogy gyártanak olyan régióba szántat, ami nem tudja a B20 -at, de a 4G -t szerintem mindegyik tudja.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel a gondolat súlya!

(#3253) goop válasza trobi28 (#3252) üzenetére

goop
(őstag)

Nem ez volt a kérdés. Én a 4G+ t azaz LTE-A t kérdeztem, ami a 800 1800 vagy akár 2600 Mhz-es sávok összevonásával 300 Mb/s vagy több sebességet lehet elérni.

[ Szerkesztve ]

(#3254) nrg_52 válasza tgb (#3242) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Akkor probalj betutipust valtani, majd vissza a gyarira.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#3255) nrg_52 válasza goop (#3253) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Biztos tudja, de fogadjunk ez sem az itthon hasznalatosat. Egyebkent szerintem felesleges is.

(#3256) trobi28 válasza goop (#3253) üzenetére

trobi28
(addikt)

Papíron tudja, gyakorlatban nem tudom. Forrás

(#3257) goop válasza nrg_52 (#3255) üzenetére

goop
(őstag)

Ja, általában felesleges, de ha néha gyorsban kellene valami akkor jó lenne ha menne. Jó, amúgy azt gondoltam már valaki tesztelte mit bír, akkor egyből kiderülne.

[ Szerkesztve ]

(#3258) nrg_52 válasza goop (#3257) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Az itthoni netem is "csak" 100 megabit es vigan elvagyok vele, nem erzem lassunak. De nyilvan izlesek es pofonok.

(#3259) akibor000 válasza goop (#3253) üzenetére

akibor000
(tag)

telekom hálón tudja, ki is irja...

(#3260) goop válasza akibor000 (#3259) üzenetére

goop
(őstag)

Köszi. Tuti. Pécsett csak telenor 4g+ van, azon nem megy, nem is írja mondjuk. 8.0 alatt.

(#3261) bedibazsa válasza goop (#3257) üzenetére

bedibazsa
(aktív tag)

Nekem sem Telekom hálón, sem Telenoron nem írja. A Telenor-központban dolgozom Törökbálinton, ott aztán van 4G+, de még ott sem írja. Kollégáim Mate 9-ei, meg az S8-ak írják, ez nem. Budapest belvárosában sem. Nekem is hiányzik, mert jó a lefedettség és simán tud a hálózat 250+ megabitet.

(#3262) snakebait

snakebait
(aktív tag)

Most, hogy Oreora frissítettem ismét akarnák betűtipust váltani, de nem akar összejönni. Azelőtt hetesen ment, igaz csak Angol nyelvű beállítással, de itt nem működik az a dolog. Pedig valaki itt azt mondta Oreon ugyan úgy kell csinálni ráadásul Magyar nyelven is működik. Hát nekem sehogyan sem akar. :W

Redmi Note 7 +Amazfit Verge

(#3263) bkiky01 válasza bedibazsa (#3261) üzenetére

bkiky01
(senior tag)

Még én sem láttam sehol, hogy 4g+ legyen..

(#3264) nrg_52 válasza snakebait (#3262) üzenetére

nrg_52
(őstag)

(#3265) bedibazsa válasza nrg_52 (#3264) üzenetére

bedibazsa
(aktív tag)

Nekem ilyen nincs.

(#3266) akibor000 válasza qltsar (#3207) üzenetére

akibor000
(tag)

igen van...
laptopra téve a hisuite felajálja hogy korábbi verziot vissza akarom e álliitani...2.93gb a 183as verzio.

(#3267) nrg_52 válasza bedibazsa (#3265) üzenetére

nrg_52
(őstag)

A menuben trukkozessel lehet elohozni, este, ha eszembe jut belinkelem. De temavaltassal is megy.

(#3268) qltsar válasza akibor000 (#3266) üzenetére

qltsar
(addikt)

Király, köszi! Nem mintha megjött volna az Oreo :DDD.

(#3269) bedibazsa válasza akibor000 (#3266) üzenetére

bedibazsa
(aktív tag)

És nagyon bonyolult visszarakni? Annyira nem nagy szám az Oreo. :D

(#3270) snakebait válasza nrg_52 (#3264) üzenetére

snakebait
(aktív tag)

Szia!
Az egy dolog,hogy megmutatod Nálad megy. De nálam NEM! Azt csináltam mint azelött, hogy betettem a HWThemes mappába a betűtipust, ami most ugye megszűnt és a Huawei >Themes helyre került, ide teszem és máskor a saját témáknál ott volt, rányom és kész. Annyi, hogy vissza saját témát. Csak ugye ott muszáj volt angol nyelv, itt meg ahogy Nálad is látom megy Magyar nyelvel is. No, kutakodom tovább.
Ez olyan kb. mint írja itt minap Valaki, hogy tud Viberen üzenet hangot változtatni. Én nem. Már meg gebedek. Volt FR, régebbi viberek próbálgatása, semmi. Az a baj, hogy a környezetemben nincs senkinek Oreoja, hogy megnézném.
Ja! És még egy dolog. Chrome böngésző. Azelőtt, Nugaton megcsináltam azt, hogy alulra került a címsor. Ugye a Chrome Home beállítást kellet Disable-ra tenni, ezt is itt ajálta Valaki. Most is megy ez a dolog, viszont ha kilövöm a Chrome - ot és újra indítom a fülek felülre ugranak. Viszont a beállítás marad. Ez csak nálam van, valami bug, vagy valamit kell még tfükközni?

(#3271) akibor000 válasza qltsar (#3268) üzenetére

akibor000
(tag)

majd jön az...
de én azt tapasztalom h a több akkuidöt leszámitva már pozitivum nem nagyon van.

(#3272) akibor000 válasza bedibazsa (#3269) üzenetére

akibor000
(tag)

nem tudom nem probáltam.

(#3273) akibor000 válasza snakebait (#3270) üzenetére

akibor000
(tag)

én is megváltoztattam a viber hangokat meg a messengerét is...
müködik.

(#3274) PrometheusX válasza akibor000 (#3266) üzenetére

PrometheusX
(aktív tag)

Igen, felajánlja, de meg is jegyzi, hogy mindent törölni fog - célszerű menteni a dolgokat a telefonról downgrade előtt. Pozitívumnak tartom ezt, nem sok gyártó ajánlja fel hogyha nem tetszik az új szoftververzió, downgrade-elhetsz...

[ Szerkesztve ]

(#3275) gyulamester

gyulamester
(csendes tag)

Sziasztok! Nekem is feldobta az Oreot (Osztrák telefon osztrák SIM). Eddig mik a tapasztalatok? Megéri frissíteni vagy maradjak inkább 183-on?

[ Szerkesztve ]

(#3276) TigerDzsó

TigerDzsó
(kezdő)

Sziasztok!

Végre nekem is feldobta a frissítést! :DD
Minden féle reset nélkül feltelepítettem és eddig nem tapasztaltam semmi rendellenességet (kopp-kopp).
Eddig tetszik nekem minden, bár kicsit sajnálom, hogy az ikonok megváltoztak, de sebaj. :)

SZERK: Német MediaMarkt-os vásárlás, egy német és egy magyar telekomos SIM-el.

[ Szerkesztve ]

(#3277) miauut

miauut
(tag)

Sziasztok
Érdeklődöm, hogy B150-re is fog jönni frissítés? Vagy fel kell tennem a 183-at?
Köszönöm

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9

(#3278) PrometheusX válasza miauut (#3277) üzenetére

PrometheusX
(aktív tag)

Nekem úgy jött meg a frissítés, hogy számítógépen HiSuite programmal felfrissítettem B183-ra (B150-ről), és aztán a telefonon második rendszerfrissítés keresésénél feldobta hogy van új verzió (C432; a HiSuite program nem találta az Oreos frissítás). Lehet érdemes így megpróbálnod a frissítést ha nem nagyon akaródzik jönni az OTA.

Mgj.: a HiSuite program is ugyanúgy telepít mint az OTA, csak a háttérben dolgozik és mikor kész, a telefon megkérdezi hogy mikor szeretnél frissíteni (most, később, vagy éjszaka).

[ Szerkesztve ]

(#3279) akibor000 válasza PrometheusX (#3274) üzenetére

akibor000
(tag)

láttam,olvastam.

(#3280) snakebait válasza snakebait (#3270) üzenetére

snakebait
(aktív tag)

No! Addig babráltam,kutakodtam,hogy csak összejött ez a betű csere lehetőség :B :U :C
Most már "csak" a Viber üzenethang megváltoztathatóságra kellene megoldást találnom.

(#3281) polesz66 válasza qltsar (#3268) üzenetére

polesz66
(csendes tag)

Mikor vetted a telót , enyém 2017,09,21 nincs oreo

(#3282) akibor000 válasza snakebait (#3280) üzenetére

akibor000
(tag)

viberhangok közé másold be azt a hangfájlt amit használni akarsz, majd viberben hangbeallitások alatt keresd meg és okézd le!!! nekem igy sikerült.

(#3283) DaDa

DaDa
(senior tag)

Nekem is megjött az oreo. Csak egy wipe cache ürítés volt és eddig minden rendben. 😀 csak az app drawer nagy ikonjai zavaróak de egy téma majd segít ezen.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#3284) trobi28

trobi28
(addikt)

Én is frissítenék, de nem akarja feldobni. Hiába próbálom minden módon. :( Mostmár azon gondolkozok hogy leszedem valahonnan és ráteszem, csak nem akarok kockáztatni Tavaly év végi a készülék, Telenotnál vásárolt.

[ Szerkesztve ]

(#3285) Joe 89

Joe 89
(tag)

Nekem se jött még meg az oreo kártyafüggetlen készülékre.

(#3286) snakebait válasza akibor000 (#3282) üzenetére

snakebait
(aktív tag)

No most ez egy jó tipp...lenne ha volna nálam viber mappa. Azt írod "viber hangok közé".Én a fájlkezelővel nézem belső tárhelyemen,de még SD kártyán sincs viber mappám. :W Te ezt mivel,hogyan csináltad?

(#3287) Sanki válasza miauut (#3277) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Sorban fog frissíteni, szóval kell az a frissítés is.

"Work smarter, not harder..." /// Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#3288) rjg válasza snakebait (#3280) üzenetére

rjg
(őstag)

Font vagy betűtípus csere, csak, hogy a kereső is megtalálja. Nem tudom, hogy Te hol kutakodtál. ;-) de a Beállítások alatt sehol nem találtam. Azért írom le, hogy hátha másnak segítség lesz; nálam a megoldás a Themes manager for Huawei lett a Play-ből. Ezzel le lehet tölteni új fontokat is, illetve bekerül a fent linkelt beállítási lehetőség is a Témák - testre szabás alatt.

MacBook Pro 13 TB 2018 - Xiaomi Mi Mix3

(#3289) qltsar válasza polesz66 (#3281) üzenetére

qltsar
(addikt)

December vege, de teljesen lenyegtelen...nem ez alapjan oszt frissiteseket.

(#3290) snakebait válasza rjg (#3288) üzenetére

snakebait
(aktív tag)

Nekem is ugyan ez a program segített. Ezzel lett a beállításokban betűtipus választási lehetőség és ezzel is töltöttem le betű típusokat. Az a módszer ami Android 7-en működött az itt nem vált be nekem.

(#3291) akibor000 válasza snakebait (#3286) üzenetére

akibor000
(tag)

hm,módositok. tegnap frissült a viber és mostmár nem tudok beállitani saját hangot...

(#3292) nrg_52 válasza akibor000 (#3291) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Akkor ez nem hiba, hanem feature.

(#3293) qltsar válasza nrg_52 (#3292) üzenetére

qltsar
(addikt)

Nem használom a viber-t de felraktam, mert nem akartam elhinni, hogy nincs benne ilyen lehetőség.

Ugyanúgy van, mint a messengerben, Settings -> Notifications -> Use System Sounds.

(#3294) mobala

mobala
(csendes tag)

Azért ilyet még nem csinált.

(#3295) snakebait válasza qltsar (#3293) üzenetére

snakebait
(aktív tag)

Szia,sziasztok!
Most már nem tudom mi van! Valakinek működik,valakinek nem :F De próbálom mutatni nálam mi van. Szóval ott van nálam is a viber beállításaiban mint Nálad a rendszerhangok használata,ki van pipálva. Hívás csengőhangját tudom is állítani. Viszont ha az Értesítési hang-ra bökök akkor átdob ide és itt viszont nem tudok hangot választani :W

(#3296) akibor000 válasza qltsar (#3293) üzenetére

akibor000
(tag)

valoban,de nem a rendszerhangokat akarom használni viber hangjának...hanem teljesen mást. viber update ota nem lehet beallitani.

(#3297) nrg_52 válasza snakebait (#3295) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Ez pontosan igy van nalam is.

(#3298) qltsar válasza snakebait (#3295) üzenetére

qltsar
(addikt)

Engem nem dob át oda, a csengőhangot és az üzenetjelzést is külön tudom változtatni. (8.4.0.4).

[ Szerkesztve ]

(#3299) Pjotr

Pjotr
(senior tag)

Ha nincs megnyitva a MiFit App, nem rezeg a karkötő. Nougatnal nem volt ilyen, mit kell beállítani?

(#3300) bedibazsa válasza Pjotr (#3299) üzenetére

bedibazsa
(aktív tag)

Nekem rezeg. Én ugyan csináltam FR-t, de utána újra megadtam neki az engedélyeket és működik. Nem kell megnyitni.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.