2019. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-21 20:47:52

GAMEPOD.hu

Mobilaréna teszt: Honor 9 - fény-másolat
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Honor 8 topik - A két telefon között egyelőre szinte csak hardveres eltérés van, ezért, ha kérdésed van, keress rá a Honor 8 topikban is.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3751) qltsar

qltsar
(PH! addikt)

P20 es P20+ Oreo 8.1-el jon alapbol, bar 970-el. Kivancsi vagyok, hogy az egyel regebbi szeria megkapja e a 8.1-et.

(#3752) siofok

siofok
(PH! addikt)

srácok,hol tudom a zárképernyő háttérképet beállítani?random váltogatja.

LG G4

(#3753) snakebait válasza siofok (#3752) üzenetére

snakebait
(fanatikus tag)

Témák>saját >testreszabás>zárképernyő háttere

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 +Amazfit Verge

(#3754) siofok válasza snakebait (#3753) üzenetére

siofok
(PH! addikt)

köszi! :) nekem a csupasz G4 után most nagyon sok funkcióval ellátott felület lett. :D

LG G4

(#3755) siofok válasza siofok (#3754) üzenetére

siofok
(PH! addikt)

Még lenne két kérdés hirtelen. 😃
Képernyő lefele simításával ugye feljön a kereső.ezt tudom módosítani,hogy az állapotsávot tudjam így lehúzni,ne kelljen teljesen fentről?
Második pedi módosíthatók,a zárképernyőn lentről felfele húzásnál előcsalható gombok?stopper,stb. Helyett?

LG G4

(#3756) nonsen5e válasza qltsar (#3751) üzenetére

nonsen5e
(PH! kedvence)

Amíg van unofficial Treble support, meg AOSP meg RR romok, addig hidegen hagy, hogy mit kap meg hivatalosan. :K

「今が最高」

(#3757) bedibazsa válasza siofok (#3755) üzenetére

bedibazsa
(senior tag)

Nem, illetve nem. :D

(#3758) siofok válasza bedibazsa (#3757) üzenetére

siofok
(PH! addikt)

Éértem. :) na és még egy,aztán befejezem egy darabig. 😃 7.0 vagyol,maradok is egy darabig,megjön minden értesítés,villog is,kivéve a gmail.zárképnyernőn megjelenik az értesítés,csak villogni nem villog. :( nálad sem?

LG G4

(#3759) plck válasza Lacics25 (#3750) üzenetére

plck
(tag)

Isten eltesse Anyukadat :D

(#3760) siofok válasza siofok (#3758) üzenetére

siofok
(PH! addikt)

Közbe megoldottam.ha a kliensbe némára teszem a jelzést,villogni sem villog.erre a helyzetre van bejáratott "néma" mp3 csengőhangom tartalékba. 😃

[ Szerkesztve ]

LG G4

(#3761) Nefretic

Nefretic
(lelkes újonc)

Sziasztok!
A következő ajánlatot találtam. Szerintetek ez 2 év gyári garancia meg global verzió? Vagy van valami lehúzás benne? Ennyiért nagyon megérné szerintem.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3762) kenwood

kenwood
(PH! addikt)

tok jo ez a marka, csak ha helyesen ejted ki a nevet,akkor vagy nem ertik,vagy kirohognek :D

Szakmai kerdesekre privatban nem valaszolok. A forumon sem, mert semmihez nem ertek.

(#3763) koma106 válasza Nefretic (#3761) üzenetére

koma106
(senior tag)

Kérdezd meg őket, hogy hova szól a garancia (én nem látom, hogy gyártói garanciát hirdetnének, szerintem hozzájuk kell visszavinni és küldik külföldi szervizbe).

-

(#3764) Nefretic válasza koma106 (#3763) üzenetére

Nefretic
(lelkes újonc)

Ebben az esetben ez mennyire elrettentő dolog? Nem érdemes így megvásárolni szerinted ?

(#3765) nonsen5e válasza kenwood (#3762) üzenetére

nonsen5e
(PH! kedvence)

Én már rég nem próbálom helyesen kiejteni a kínai márkák nevét, mert ki tudja, hogy ténylegesen is az angol Honor szóra gondoltak-e, vagy csak felcsapták random oldalon a szótárat, aztán jött az engrish.

A Doogee-val még próbálkoztam, de veletech-en sem tudta megmondani senki sem, hogy most, hogy is van az a varázslat.

「今が最高」

(#3766) nrg_52 válasza Nefretic (#3764) üzenetére

nrg_52
(őstag)

En inkabb 109900-ert megvennem firstphonetol tuti gyari garral.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#3767) koma106 válasza Nefretic (#3764) üzenetére

koma106
(senior tag)

Ezt neked kell mérlegelni. Ha veszek (Honor 8 és 9 további akcióit várom még), akkor én csak a hivatalos partnerektől fogok venni, mert nekem fontos, hogy a garancia az a gyártói 2 éves legyen.

-

(#3768) kenwood válasza nonsen5e (#3765) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)

egyebkent a erre a gyarto,forgalmazo is ratesz
csomo markat a magyar nyelvu fizetett reklamban is szarul mondanak, pl :
Jaguar, HTC, Mcdonalds.

Szakmai kerdesekre privatban nem valaszolok. A forumon sem, mert semmihez nem ertek.

(#3769) Lacics25 válasza plck (#3759) üzenetére

Lacics25
(fanatikus tag)

Köszönöm a nevében is!

(#3770) Nefretic válasza koma106 (#3767) üzenetére

Nefretic
(lelkes újonc)

Megvettem a telefont, mivel gyártói garanciával adták. Ennyiért így nem hagytam ott. Viszont, hogy tudom legjobban leellenőrizni, hogy tuti új-e és mégsem egy átverés? A ##786# nem működik. Normális amúgy hogy emui 5.1 fut rajta? előre is köszi

(#3771) bedibazsa válasza Nefretic (#3770) üzenetére

bedibazsa
(senior tag)

Persze, EMUI 5.1 B150-ös rom-mal. Dr lehet picit újabb. Van kinn hivatalos Oreo, eléggé megosztó lett. Nekem második nekifutásra már jobban tetszik, mint a Nougat. Sokak maradtak azon, az is egy közel tökéletes rendszer. Aksihasznála jobb Oreo-n.

(#3772) qltsar válasza Nefretic (#3764) üzenetére

qltsar
(PH! addikt)

Én csak amiatt vettem meg hivatalos garival, hogy az L09-es verziót kapjam, ne egy random ázsiai modell-t bootloader lock nélkül. Katasztrofális a hivatalos szerviz, lehet olvasgatni itt is, van külön topikja, személyesen is van velük rossz tapasztalatom. Ha elromlana a telefonom saját magam állnék neki a javításnak szinte teljesen biztos. (Sajnos LGn, Xiaomin kívül (ha jól tudom) mindent ők javítanak itthon.)

[ Szerkesztve ]

(#3773) nrg_52 válasza qltsar (#3772) üzenetére

nrg_52
(őstag)

El ne hidd mar, hogy a wayteq szervize jobb. 😁

(#3774) Nefretic válasza bedibazsa (#3771) üzenetére

Nefretic
(lelkes újonc)

De akkor ha rámegyek hogy szoftverfrissítés keresése, ki kellene dobnia az oreot, vagy nem? :) Ehelyett azt írja, hogy nincs frissítés :)

(#3775) Sanki válasza Nefretic (#3774) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Ha még nem osztották ki az IMEI-dre, akkor nem fogod látni a frissítést. Addig várni kell, hamarosan megkapod.

SIM kártya van a telefonban?

Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#3776) Nefretic válasza Sanki (#3775) üzenetére

Nefretic
(lelkes újonc)

Igen, van. :)

(#3777) Sanki válasza Nefretic (#3776) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Akkor mostmár csak türelmesen kell várni. :K

(#3778) miauut válasza Nefretic (#3774) üzenetére

miauut
(kvázi-tag)

Próbáld azt, hogy amikor kiírja, hogy nincs frissítés, akkor a jobb felső sarokban lévő három pont, és ott válaszd a legfrissebb teljes csomag letöltése. Nekem is igy frissült.

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9

(#3779) Nefretic válasza miauut (#3778) üzenetére

Nefretic
(lelkes újonc)

Megpróbálom, köszi szépen! Nem olvastam vissza a több ezer kommentet, de esetleg ajánlani tudtok hozzá megfelelő tokokat? :)

(#3780) hosszug

hosszug
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Csak tapasztalatot szeretnék megosztani, tegnapi nap rakattam fel üvegfóliát és tökéletesen passzol a kijelzőre, Q sklo kék színű üvegfólia.

https://www.arumania.hu/uveg-vedofolia-q-sklo-huawei-honor-9-fekete-fullcover-p358863

(#3781) akibor000 válasza hosszug (#3780) üzenetére

akibor000
(tag)

tudsz bedobni rola 1 fotót?

(#3782) siofok

siofok
(PH! addikt)

Itt van arra lehetőség,ha a tárcsázóba elkezdem beütni a mentett névjegy betűit,az alapján keressen?most nekem csak úgy van,mintha számot akarnék beütni.

LG G4

(#3783) gabor.vig válasza miauut (#3778) üzenetére

gabor.vig
(fanatikus tag)

Ez jó tipp volt, eddig én is 150-en voltam. Köszi!

(#3784) baandii

baandii
(senior tag)

nálatok is van olyan, hogy a gmail értesítések csak akkor jeleznek ha feloldjátok a telefont? nem túl pozitív...

(#3785) TigerDzsó válasza baandii (#3784) üzenetére

TigerDzsó
(lelkes újonc)

Nekem is ezt csinálja... :(((

(#3786) hjoci1980 válasza baandii (#3784) üzenetére

hjoci1980
(senior tag)

Optimalizálás mellőzése, és az akkumulátornál állíts mindent kézire.
Nekem normálisan működik.

(#3787) Sanki válasza siofok (#3782) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Persze, honor 8-on legalábbis működik ez. Lehet az indexet újra kell telepíteni majd előtte.

(#3788) gabor.vig válasza baandii (#3784) üzenetére

gabor.vig
(fanatikus tag)

Igen, szokta csinálni. Sőt a FB értesítésekkel is néha.

(#3786) hjoci1980: Pontosan mire gondolsz? Nekem nincs ott "akkumulátor" menü. Ja, a sima Optimalizálás menüre?

[ Szerkesztve ]

(#3789) siofok válasza Sanki (#3787) üzenetére

siofok
(PH! addikt)

Ööö,mi az az index?😃 mert nekem nem keres így,csak beírja a beütött gomb számokat,mintha tárcsáznék

LG G4

(#3790) siofok válasza siofok (#3789) üzenetére

siofok
(PH! addikt)

Illetve rákeres,csak a.számokat veszi figyelembe,betűket nem.

LG G4

(#3791) akibor000 válasza hjoci1980 (#3786) üzenetére

akibor000
(tag)

ezt az optimalizálás mellözése dolgot hol tudom beállitani?

(#3792) Sanki válasza siofok (#3789) üzenetére

Sanki
(Topikgazda)

Telefonkönyv - névjegyek rendezése - indexadatok újraépítése.

(#3793) siofok válasza Sanki (#3792) üzenetére

siofok
(PH! addikt)

És ez volt a megoldás,köszönöm!

LG G4

(#3794) hjoci1980 válasza gabor.vig (#3788) üzenetére

hjoci1980
(senior tag)

Telefonkezelő, ott az akkumulátor, Indítás... megkeresed, és kézire állítod, mindent engedélyezve.

(#3791) akibor000: lépj be a beállításokba, a keresőbe kezd el beírni hogy optimalizálás és keress rá, ki fogja dobni.

(#3795) tibuszh válasza Lacics25 (#3750) üzenetére

tibuszh
(kvázi-tag)

Szia, köszi igen ezt említettem.
Oreo óta azt írja: nincs telepitve. Telepitenem én, ha tudnám mit kell... :((
Nem értem miért nincs kód nélküli lock off screen prog.

[ Szerkesztve ]

mi

(#3796) TFec01 válasza tibuszh (#3795) üzenetére

TFec01
(újonc)

Launcher neked a gyári van vagy raktál másikat. Nekem a gyárival működik a lakat de a Next launcherrel nem. Ugyan azt írja hogy az alkalmazás nincs telepítve.

(#3797) gabor.vig

gabor.vig
(fanatikus tag)

A 183-om után - ami a fenti tippel ment fel - OTA befrissült az Oreo. Eddig minden szuper. Az értesítéseket kicsit másképp jeleníti meg, valamit nem is lehet csúsztatással eltüntetni. Amit viszont észrevettem, hogy minden gyorsabb lett. Az alkalmazás indítás, az oldalak közötti váltás, a szövegbevitel, és még böngészőben is gyorsabban töltenek be az oldalak. Nem tudom, hogy a gyorsulás a 183 vagy az Oreo miatt van, de szuper.

(#3798) akibor000 válasza hjoci1980 (#3794) üzenetére

akibor000
(tag)

megvan,thanx.

(#3799) tibuszh válasza TFec01 (#3796) üzenetére

tibuszh
(kvázi-tag)

Okes, a probléma még mindig fenn áll.
A telefonra nem lehet feltenni olyan kepernyo lezaró parancsikont, ami nem a gyári prog és nem gyari a launcher? (novat hasznalok)
Ez igy elég meredek lenne.
Valaki valami építő ötlet? :/

mi

(#3800) nrg_52 válasza tibuszh (#3799) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Megnyomod a bekapcsologombot, lezar barmilyen launcher mellett. 😁 Nem kotekedeskeppen, de komolyan nem ertem mitol jobb egy parancsikon, mint megnyomni egy gombot. Volt mar par telefonom, meg egyiknek sem ment tonkre a bekapcsologombja.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.