Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz Black_Raven #134 üzenetére

    igen fent van már két hete, egyenlőre semmit nem jelzett
    nekem úgy áll össze az infóm, hogy béta elvileg már van:

    viszont YouTubeon még nincs 8x emui 9 videó, és csak 1500 felhasználó kapott, kaphatott béta verziót
    ezek alapján nem tudom eldönteni, hogy tényleg kijött-e már a béta, szerintem még nem

    továbbá itt valaki azt írja, hogy beszélt a Honor-al, és azt az infót kapta, hogy 2019 második felében jön a béta

    eléggé ellentmondásos infók ezek

    egyébként a nemtetszésem is szeretném kifejezni, először is itt a fórumon megkerestem a Honort, kaptak tőlem egy hosszú levelet (amiben benne volt a múltkori Honor Prágai nyereményjátékra írt esszé is), hogy nézzék meg a kommentjeim, engem érdekelnek az újdonságok, szívesen tesztelném a 9 bétát; nos, még csak válaszra sem méltattak

    ezután írtam a hivatalos Honor facebook oldalának, akik azt válaszolták, hogy hivatalosan nem kapható itthon a 8x - ez november közepén bolt, vagyis már bőven két hete lehetett kapni a telefont, a hivatalos oldalról pedig át is irányított a hivatalos viszonteladói oldalakra - de összességében az az érzésem volt, hogy nem is ismerik a 8x-et, ilyen érzésem volt a mm-ban és a firstphone-ban szintén huaweis képviselőnek intézett 8x-es kérdésre, hogy kikerülték a kérdést

    ezután felhívtam a Honort telefonon, ott már kaptam egy emailt ahova írtam, hogy szívesen segítenék, azt a választ kaptam, hogy itthon nincs béta program

    na most - mivel van béta program - elvileg mindegy, hogy a kínai verziós telefon Kínában, vagy fizikailag máshol a világon van, jeleznie kellene, hogy van lehetőség, vagy pedig az az 1500 hely gyorsan el lett kapkodva

    viszont hogy pozitívan zárjam, nekem a rendszer jelzett, hogy adjak feedbacket, elég sok dolgot kért, hogy pontozzak, nekem ez szimpatikus

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák