Új hozzászólás Aktív témák

  • 6zuzo9

    csendes tag

    Sziasztok,

    Napokban kezem közé került egy ilyen készülék. OTA frissítés már nem érkezett rá.
    modellszám: FRD-L09
    build: FRD-L09C432B418
    Gyári recovery, telefon zárva és a bottloadere is. Szóval semmi kókányolás nem történt még rajta.
    Gyári recoveryből csináltam rá egy factory resetet. Ezután az EMUI alapbeállítások loop-ba került. Végig nyomom az alapbeállításokat és a legvégén újrakezdi, újra és újra. Mindegy hogy van benne SIM kártya vagy sem, hogy beállítom-e a google fiókot vagy sem, újra elölről kezdi az alapbeállításokat. Gondoltam biztos vmi emui bug lesz lesz. Ezért a 3 gombos módszerrel felraktam a FRD-L09 8.0.0.562(C432) buildet ami elvileg a legfrissebb build ehhez a telefonhoz. Gond nélkül felment SD kártyáról dload/update.app-val. És láss csodát ugyanazt az EMUI alapbeállításokat ismétli újra és újra, egyszerűen nem tudok túllépni rajta így a telefon home screen-ig se jutok el.
    Tapasztalt már valaki hasonlót? Mindkét build hibás lenne? Van esetleg valakinek működő buildje?
    Fastboot, bootloder nyitás és custom recovery-ben sem gondolkodom, csak a gyári érdekel.

Új hozzászólás Aktív témák