Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Teasüti #125 üzenetére

    Ez az elavulás dolog anno a pc-nél is megvolt, meg ott is volt e-penis növelés :) ,de általános dolgokra használható maradt a számítógép. Aki mindig a legújabb játékokkal akart játszani, magas részletességgel, az lapátolhatta bele a pénzt, de akinek nem voltak ilyen igényei hosszú évekig ellehetett a számítógépével. Az nem volt pazarlás, ellenben a mobiliparral. Ez már tényleg felháborító. Én másfél éve vettem egy galaxy ace 2-es telót, jó tudom, már akkor is egy közepes teló volt, ma meg már egy vicc, de hogy már alap dolgokra se tudjam használni az mégiscsak nonszensz. Maga a teló amúgy hibátlan, pár karcot leszámítva, pedig nem különösebben vigyáztam rá. Viszont hiába telepítem újra a szoftvert, akár az eredeti android verziót, akár az újabbat, használhatatlan szintre lassult a készülék. Miért? Ugyan azokat a programokat használom most is mint régen, másfél éve teljesen jól működött, most meg lefagy, rengeteget gondolkodik a legalapabb dolgoknál is. Ez szándékos, nyilvánvaló. Nehogy már 4-5 évig akarjam használni, évenként vegyek újat. Én nem akarok játszani telón, legalább is nem komoly játékokkal, böngészni, telefonálni, chat program, zene hallgatás és már ez is komoly kihívás ennek a készüléknek. Nem rég elhatároztam, hogy veszek valami jó telót, mert úgy felidegesített, de rájöttem, hogy közel 150 ezret kéne kiadnom egy komolyabb telóért, akkor már nem belépő szintet vennék. De sajnálok rá ennyit, pláne úgy, hogy 1 év múlva lecserélhetem.
    Munkatársamnak almás telója van, 6-os, szép, kiválóan működik, csak hát az ára. Egy levizsgáztatott, hibátlan műszaki állapotú használt autót tudok venni az árából, na ne már.
    Az ember vagy beáll a sorba mint a többi birka, vagy vesz egy butafon-t telefonálni, meg sms-t írni, csak úgy ott lemondhatunk az internetről.

Új hozzászólás Aktív témák