Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Predatorr #30 üzenetére

    Neked amúgy van rendes hallásod? Tronsmart? Sal? És a minőség?
    5 éve foglalkozom bluetooth hangszórókkal, és hozzá teszem a "Tronsmart csak mert jókat irnak róla" nagy része fizetett marketing.
    Rengeteg helyen nagy részt azért irnak a Tronmartról jótt mert persze a cég is ezt várja aki a terméket küldte + nincs is mihez hasonlitani.
    A Sal hangszóró nagy részt üresek, Dinamika nélkül ne ezzel dobálozunk már. Volt nekem sima T6 ,hallotam Element megát, T6 Plust. MIndegyik torz, rosszul hangolva. És Dobálozni azzal a dobozra mi van irva a Tronsmart (60 watt) % Elárulom ez is marketing. Tronsmart arra jó hogy valami hangosan orditson a háttérbe, de zenehallgatásra kevés.....

    Nekem a "Dockin D Fine" December óta van meg, ez "minőség" valóban. És megéri az árát a Tronsmarthoz képest, teljesen más dimenzió. Olyan Szépen Dinamikusan, részletgazdagan szól. Komolyan élmény rajta zenét hallgatni. Legyen az bármilyen Zenei Stylus nagyon jól szólal meg rajta. Ez a hangszóró 2 kg, és árában egyik bajnok. "JBL Xtreme Killer" For Germany.
    Kis hangszórónak meg Pénteken jött meg az Earfun go, alig 430 gramm. Ez is 70-80% hangerőig nagyon szépen is jól szól, és még ez se egy tronsmart szint hangminőségre.
    Nem rég csináltam egy tesztet, Earfun go vs JBL Charge 2+
    Az Earfun go jobban szól mint a Charge 2+ A JBL Meg a Tronsmartot leszólja lazán. Nem rossz a tronsmart "Tény" De azért ne akarjuk már egy bestbuy terméknek bemutatni ha van tőle sokkal jobb. :R

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák