Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Archanon #5 üzenetére

    Pc-re is pénzbe kerülnek, de a kezdő áruk 5000-el olcsóbb átlagba, nah meg ott a nem illegális hozzájutás, de ez konzolon ugyanúgy elérhető legalábbis boxon, van aki él vele van aki nem, szóval ha xbox + nem hivatalos kombót választja valaki pénzügyileg a boxot fogja előrébb helyezni, azzal jár a legjobban. Őszintén szívesebben játszanék konzollal tv-n, monitoron is lehet nyilván csak ha már konzol az jobb fotelból és egy átlag újszerű tv is min 100ezer ft, persze ezzel nem kötelező élni. Én nem lennék hajlandó még külön fizetni egy csak multira kihegyezett játéknál azért, hogy arra használjam amire készült, és ha nem fizetsz használhatatlan, elég fura egy hozzállás, nyilván ez is a bevételről szól és nem arról hogy kedvezzenek a játékosoknak. PS3-at is csak azért vennék, mert jó huzócímek vannak rajta és tartják életben, amúgy nem sokra vinné box mellett, így is kevesebben veszik, de aki azt vesz az nagy valószínűséggel az exclusive játékok miatt. Két konzol meg szerintem már luxus, bár az egyik így biztos porosodni fog, ki lett ez találva, mind2 oldalról vannak jó játékok amik csak arra jöttek ki, ezáltal választás elé állítva a vásárlókat, sokan nem bírnak magukkal és mind2-őt megveszik, így mind2 cég jól jár. Meg mint már mondtam nem kötelező a folyamatos hardver csere, rengeteg ember kényszeresen váltja az alkatrészeket, szükségtelen ez a fajta cserélgetés, bár mondjuk van aki telhetetlen. Én gépem 2 éves és mindent elvisz, mondjuk ez köszönhető annak hogy a grafika 2-2,5 éve nem nagyon fejlődött, állítólag ebben a konzolok is közre játszottak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák