Új hozzászólás Aktív témák

  • Cannabis7

    senior tag

    válasz Cyborg #106 üzenetére

    Az üzemideje borzalmas, talán a mai telefonoknál már ez a normális de én a 4 éves p20-hoz tudom hasonlítani, 60 hz-en, kikapcsolt 5g-vel, minden hardver energiatakarékosva állítva ugyanynnit merült 1 nap alatt mint a p20, így egy lazább napot, amikor mondjuk dolgozok, ritkán nyúlok telefonhoz pont kibírnak, de egy aktívabb napot már nem, sztem ez ultragáz, a p20-ban egy 4 éves 3400 mAh-s akksi van, a z8 zsírúj 4000mAH...

    Ezen felül zavart még a készülék komfortérzete, hozzáteszem az összes ,mai telefon amit ki tudtam próbálni mediamarktban, alzában, meg hasonló helyekn kb ezt hozza, de a p20-hoz képest nekem nagyon kellemetlen volt valamiért, a súlyeloszlás, meg úgy az egész fogása, persze ez nem lenne válóok, vszleg megszoktam volna.
    De ami miatt végül könnyen döntöttem amellett, hogy visszavisdzem az az, hogy eygszercsak eltűntek az ikonjaim, nem lett elnyomkodva semmi, és ezutan csak play áruházból tudtam elindítani az alkalmazásokat, ekkor nyomtam egy gyári visszaállítást és visszatettem a dobozába :K eszembe nem jutott megoldani ezt a problémát (vszleg nem lett volna anniyra nehéz)
    Úgy döntöttem maradok huawei volalon egy p30-al még elleszek pár évig, addigra talán lesz méltó utódja :D A pixelek pl kifejezetten tetszenek, de most elment a kedvem a kíséreltezéstől

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák