Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Klikodesh

    senior tag

    válasz Chabe89 #19 üzenetére

    Silent assassinnek ranknek hivjak amire gondolsz.

    Nem huztuk le a jatekot de a gameplay az nem hitman volt hanem egy atskinelt Deus Ex HR, ami a kozoes squeenix kiadot figyelembe veve nem kene hogy ennyire meglepo legyen, de pl hogy a smart visiont is egy az egyben athoztak azert mar mellbevagott. Folosleges nehezsegi fokhoz kotni a hasznalatat ha nem akardo nem hasznalod nem ez a lenyeg.

    A haladni kell a korral de en nem ilyen iranyban remeltem, mondjuk a deus ex se egy vizualis csoda az is lehetett volna tobb is, de igy is nagyon jo jatek lett.
    Mikor befejeztem a Blood Moneyt megirtam a fejelsztocsapatnak talan az doban sokat rajta ha tetteinknek kovetkezmenyei lennenek a kovekezo palyakon vagy akar mas vonalon is futhat a tortenet vegigjatszastol fuggoen az lenne ami tobbe tenne nalam a Hitmant.
    Ezt en visszalepesnek latom de igy is ugy is megveszem mert mar elso resz ota fan vagyok.

    De hogy ennyi fejlesztesi ido utan egy atgyurt deus exnek nezzen ki az eleg fura, tekintve hogy a Hitmant kezdtek elobb.

    CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

Új hozzászólás Aktív témák