Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Johnny Cage #22 üzenetére

    Tehát ha nekem van egy házmozi hangfalrendszerem, és szeretném ezen hallani egy játék hangját, akkor szerinted normális, hogy azt csakis analóg kimeneten lehessen átvezetni az erősítőhöz? Az erősítő ugyan nem jackdugókkal szokott csatlakozni a forráshoz, így szükséges a jack -> RCA átalakító, majd az 5+1 (v. 7+1) csatornát egy-egy RCA-RCA kábelell vihetem az erősítőhöz? Igaz, hogy már a komolyabb számítógépes hangfalszetteken is van digitális bemenet, de minek, kit érdekel az, nemdebár? Azért mókás, hogy a Dolby Digital Live már évek óta létezik (háthaha valakinek rémlik: az nVidia Soundstorm alaplapi zajkeltőben debütált, ha jól tudom, ami nem tegnap volt...), és már két éve vannak a piacon olyan C-Media chipes hangkártyák, amelyek tudják a DDL-t. A Creative pedig csak most év végére igéri a DDL / DTSC támogatást, valószinüleg új hangkártyasorozattal... (legalábbis én nagyon elcsodálkoznék, ha csupán egy új driver kiadásával hirtelen minden X-Fi megkapná a DDL / DTSC támogatást...).

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák