Keresés

Aktív témák

  • Dworkyll

    tag

    válasz Dworkyll #40 üzenetére

    A Sonynak sokat kell tekernie, hogy ezt utolérje. Igaz elszaladni nem tudok, mert minimum egy autóakku kell alám :P

    http://ekonyvolvaso.blog.hu

  • TheVeryGuest

    senior tag

    válasz Dworkyll #40 üzenetére

    ''...Hát szeretsz bonyolultan élni...''
    Én csak szeretem tudni, hogy működnek a dolgok. És mivel szoftverfejlesztő vagyok, ezért úgy kb van sejtésem róla, hogy milyen struktúrából mit lehet kihozni. Szerintem meg te szeretsz bonyolultan élni, mert 110Gb anyagot, már nem lehet fejbentartani. Ennyi cuccot már csak arra lehet használni, hogy ha party-ba mész bármilyen zenét előkereshess bárkinek. Harmónikás Márió-tól a Slayer-ig. Ez már kereskedelmi mennyiség, ezt tényleg nem éri meg a kütyün keresztül piszkálni. Áttekinthetetlen. Gondolom te hangulat alapján szoktál teljes műfajokat végighallgatni.

    ''...nem kell halálba indexelni a cuccokat...''
    Szerintem meg kell, illetve még az sem kell de akkor szigorúan csak playlist alapon kell szervezni a zenét. Egymást átfedő kellően nagy playlistekkel el lehet érni az amit a moodlogic-kal. Elvégre a moodlogic-ot csak arra használja az ember, hogy kiválogassa a saját zenéi közül a szart. De azt meg szimplán le is törölheti. Én mindig azt csinálom, ha több mint 10Gb zeném van annak úgysem hallgatom legalább a 30%-át, tehát mehet a levesbe. Persze vannak olyanok, amiket soha nem törölnék le. Ilyen a XIXIT játékból rippelt modok, illetve a Second Reality két s3m-je. :))

    “Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Aktív témák