Keresés

Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Versus #2 üzenetére

    Ezt most komolyan nem hiszem el, hogy nem tudod kiszámolni.:P

    Pl. IC7-Max3: SATA RAID1 az ICH5R-en + SATA RAID 0+1 a Silicon Image chipen. Ezen kívül még 3 optikai meghajtó (CD-író, DVD-ROM, DVD-író), egy jó hangkártya, egy digitalizáló kártya, és egy második LAN PCI-on, egy-két kütyü USB-n. 266 MB/s-ra ugyebár.
    De egy sima IC7 v. P4C800 is megtette volna példának.

    Szerinted más chipsetgyártók csak parasztvakításból alkalmaztak eddig is 2x v. 4x linket a NB és a SB között (gy.k: 533 ill. 1066 MB/s)?:F

    [Szerkesztve]

    A legjobb aláírás a héten

  • erdoke

    titán

    válasz Versus #4 üzenetére

    Leírtam, hogy milyen eszközök lehetnek egy nem elvadult konfigban is. Az alkalmazás (inkább alkalmazások, ha már HT-s procink van) kiválasztását rád bízom.
    Egy lehetséges megoldás: Az egyik RAID tömbre digitalizálsz be valamit (pl. videokameráról), a másikról pedig 8X DVD-t írsz, miközben letöltesz az IC7 PCI-os hálókártyáján, és zenét is hallgatsz a PCI-os hangkártyán. Igyekeztem nem elrugaszkodott példát hozni, de mehet a háttérben pl. egy Mpeg2 recode v. ilyesmi, természetesen egyik HDD-ről a másikra, mert úgy némileg gyorsabb. Szerintem ez már bőven a ''tűréshatár'' fölött van, egyet-kettőt ki is hagyhatsz.:)

    A legjobb aláírás a héten

Aktív témák