Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hardzsi2

    aktív tag

    válasz keIdor #27 üzenetére

    Fake az, mint állat.

    1) Ki hallott már level505 nevű hardware-site-ról? Ha valaki kiszivárgot kártyát első körben tesztelhet, az nagynevű, szakmában általánosan elismert, jó szakmai kapcsolatokkal rendelkező cég lehet(ne) csak, Anandtech, Sharky Extreme, Tom's stb. hadd ne soroljam. Talán még a level505 website sem létezett pár hete. Egy portálmotorral hamar össze lehet dobni hasonlót... Persze lehet, hogy csak én nem hallottam róluk... Sem nem láttam senikit, aki valaha is hivatkozott volna akár egyszer is rájuk... Szóval bocs.

    2) Milyen teszt lehet ez? Végleges kártya szvsz még az AMD-nél sincs, tehát ha valaki szerez is valamilyet, az max. egy engineering sample vagy valami alfa revízió lehet (alfás driverrel). A végleges kártya teljesítményét így nehéz megítélni belőle (bár az a mérthez képest feltehetően csak javul...).

    3) Milyen szoftverekkel teszteltek ezek? Doom3? Nem tudom, de azért nem őskövület-motorokkal kellene már tesztelni... Ha már mindenképp Carmack-motor, mert az jobban fekszik(?) az AMD/ATI-nak, akkor is Quake4, ahol napjaink effektjei közül is látható pár.

    Szerintem várjuk csak meg a februári első VALÓDI teszteket. Utánna esehet egymásnak a két VGA-tábor :D

    flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

Új hozzászólás Aktív témák