Új hozzászólás Aktív témák

  • R.Zoli

    őstag

    válasz Raymond #276 üzenetére

    Nem arról szól a topik melyikünk foglalkozott többet a témával , nem kell fényezned magad elhiszem ,hogy tudod miről beszélsz :D A lényeget írtam le ,hogy nekem mi nem tetszik benne és nem cáfoltam meg amiket írtál ,hogy valami is nem lenne igaz csak kételkedtem nem pedig a Te válaszaidba kötöttem bele...Amúgy ha neked ez vita akkor örülök, én csak leírtam ,hogy látom a dolgot és nem vitatkozom ha jobban tudsz valamit írd meg ,hogy úgy van és elhiszem :) Azt hiszem erről szól egy fórum :) Én sem vágom azt a fejedhez ,hogy én meg abban tudnálak kioktatni ,hogy mi is az amit számol a folding projekt és ennek mi a jelentősége igazából, ez a kutyát nem érdekli, ergo nem kell személyeskedni én sem tettem :)

    Szóval koncentráljunk a tárgyilagosságra: A GPU támogatásnak úgy érzem nincs megteremtve a normális interface a legtöbb esetben ezért nem jönnek az emberek, ennek reklámot is kell csinálni egy szinten nem csak kirakjuk a honlapunkra ''oszt csá''... Bár a folding a legkorrektebb ezügyben mert a többi projektet futattó csoportoknak GPU kliensüket még nem is láttam... Én WCG projektekben vagyok benne és BOINC-ot futtatok, ergo itt semmi GPU kihasználás nem is oldható meg...Ez a szomorú ,hogy csak 1 csoport foglalkozik vele igazán, ezért nincs is tere a dolognak... Azt gondolom ők sem várják el ,hogy a semmiből majd látogatják az emberek az oldalukat, kevés emberhez jut el a hír ,hogy egyáltalán van ilyen... Hidd el ez a gond...
    A VGA gyártók csomagolhatnának CD-ket a kártya mellé pl. ilyen kilensekkel és akkor hidd el nagyon sok ember lenne aki futtatná... Ez általános probléma...

    Amúgy néztem a fórumot amit linkeltél, ott valóban 45%-ot írnak plusz teljesítményre az R600-ra, ami szerintem nagyon jó! A mezei GPU-t úgy értettem ,hogy bemész a boltba és bármikor megkapod nem is olyan nagy pénzért közel sem mint egy PS3-mat...A statisztika viszont ha nem mutat valós képet GPU/CPU viszonylatban akkor mi értelme van?

Új hozzászólás Aktív témák