Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NoiseSoft

    csendes tag

    válasz emvy #8 üzenetére

    tény, kiröhögtem énis, gondoltam jobb lesz...nemlett...másfél év... még várok és remélek...nincs más.

    I am a world before I am a man I was a creature before I could stand I will remember before I forget Before I forget that

  • NoiseSoft

    csendes tag

    válasz sbazsi #24 üzenetére

    hát nemtom, lehet 5 év mulva megyek pénztárosnak...

    I am a world before I am a man I was a creature before I could stand I will remember before I forget Before I forget that

  • NoiseSoft

    csendes tag

    válasz sl8r #17 üzenetére

    mostmég röhögsz baszki... mimeg sírunk. tudjuk ránézésre már mert van tapasztalatunk benne, hogy kiből mi lesz. a mi létszámunk csökkent szerintem a legtöbbet az elmúlt 6 hónapba. 0-24-es szolgálat a f.szom... az... vagyunk egyszerre max 10en éjjel és hétvégén jó pár cuccra...el lehet látni, de akkor mindenkinek gyorsnak, magabiztosnak és hozzáértőnek kell lennie. szerintetek mennyi idő után válik valaki azzá pályakezdőként?! főleg ha olyan emberek oktatnak, akik tudják mit kell csinálni, csak azt nem hogy miért. ha olyan emberektől kapsz support-ot aki lenéz azért mert ''hülye shift''-es vagy nagyságrendekkel kevesebb pénzért mint ő? ha köcsög, mert istenkomplexusa van és azt hiszi ő megtehet mindent?! ha olyan emberekkel kell együtt dolgoznod, aki arra nem képes, hogy azt a nyamvad szemét villát elvigye innen maga után ami itt rohad előttem már 1 hónapja, mert nincs gusztusom hozzányúlni?! szerintetek akkor ez milyen?! na, akkor mindenki becsülje meg most a saját kis sz.ros állását, még a fentebb említett tesco-s pénztárosok is...
    és ha ezért elbocsájtanak...hát legyen...

    I am a world before I am a man I was a creature before I could stand I will remember before I forget Before I forget that

  • NoiseSoft

    csendes tag

    válasz emvy #29 üzenetére

    csak sajnos ahhoz nem értek...

    I am a world before I am a man I was a creature before I could stand I will remember before I forget Before I forget that

  • NoiseSoft

    csendes tag

    Huhh...ahogy elneztem enis kaptam pár hozzászólást...nos, én maradok IBM-es ameddig lehetőségem van rá. Nem tervezem, hogy itthagyom, bármennyire is kevésnek tűnik ehhez a szakmáshoz ez a fizu. ez van. ebből kell gazdálkodom. az elmúlt 2 évben felépítettem 1 jól menő kft.-t szóval csak ügyesen kell csinálni. ami itt igazán fel tud baszni az az emberek hozzáállása. szerencsére nem mindenkié. amikor a frissen jött kolléga (2 napja van itt), kap a picsája alá 1 nyamvadt tesztserver-t, hogy csináljon valami értelmeset is azonkívül, hogy pofázik nekem faszságokat, az első parancs amit beírt az a lynx volt. egyből a net. kapja be! nem azért vagyunk itt, hogy orrba-szájba netezzünk. dolgozni vagyunk itt. ez a mi kibaszott dolgunk. Az ibm-é az lenne, hogy biztosítsa nekünk ehhez a megfelelő feltételeket. Legyen normálisan helyem. ne legyen az, hogyha behozok 1 cd-t, amin a zenéim vannak, nem tudom úgy letenni, hogy ne lógjon át a kolléga asztalára. nem férünk el. ha el akarok menni kajálni hátra, nem tudok. vannak kollégák akik több időt vannak ott, mint a gépük előtt. a legjobb eddig, mikor bejöttem melózni és 2 napig vírust kellett írtanom a gépről mert nem egyedül ülök ennél a masinánál, és 1 másik kolléga telepakolta. kitisztítottam a vas agyát, aztán én lettem lebaszva, hogy mit képzelek magamról, hogy belenyúlok az ő file-jaiba. kérem, úgy kell beállítani a könyvtárak jogait, hogy legalább az a szegény szájbak.rt vírusírtó hozzáférjen. de nem. engem kell lebaszni, mert dolgozni próbálok.
    ausz: nekünk is azt mondták anno, hogy 3 hónap aztán emelés.azt elfeledték hozzátenni, hogy attól függ mennyire mosolyogsz. én nem szoktam itt olyan nagyon. több mint 1 év telt el. majd ''névlegesen'' emeltek. netto 2 000 forinttal lett több... jobban nézett ki a brutto, de szart sem ért. dolgozotam tovább... keményebben, próbáltam minél többféle dolgot csinálni, tanulni, problémákat megoldani. ha nem lennék hiperaktív akkor szerintem esélytelen lett volna. most idegroncs vagyok. bárkinek nekimennék ha elborul az agyam. lebontom zokniig. de még tartom magam. volt ugye 1 srác, aki nem volt ennyire erős...ő rárontott a másikra. nem mondom ki, tudjuk jól. nem megyek T-hez...ott sem jobb... talán annyi, hogy több ember van ott akit utálok mint itt... ja, és itt szeretnék elnézést kérni azoktól akiket nemérint az istenkomplexus-os hozzászólásom. szerintem aki ibm-es most, vagy az volt, az pontosan tudja kiről illetve kikről beszéltem. nem tagadom ki vagyok, hiszen felesleges. szólás-szabadság van. talán szólás utáni is :DDD majd kiderül...ember kűzdj és bízva bízzál, paintballozz hogy el ne hízzál!!!

    I am a world before I am a man I was a creature before I could stand I will remember before I forget Before I forget that

  • NoiseSoft

    csendes tag

    válasz ranger74 #61 üzenetére

    Szeva! hát, az előző mazda (a 626-os) ugye TK-s lett tavaj decemberben, a xedos 6-al meg szenvedek mint állat. nagyon szét lett baszva szegény...de 235 km/h -t már mentem vele :D

    I am a world before I am a man I was a creature before I could stand I will remember before I forget Before I forget that

Új hozzászólás Aktív témák