Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz ztibor #3459 üzenetére

    Most mondd, hogy kötekedős hangulatban vagyok, de ez meg minek vágja bele a
    csomó tölteléket: nyomkodja összevissza menüt, meg ládákat nyitogat? Jó, hogy
    nem kell végignézni pl. 3 órát, amíg végigfut a matchmaking: komolyan röhejes!:D

    Szerk@ON: úgy éreztem, rendesen odatette a távot, erre 6631 pont? Ez meglepő!
    (A hegymászós pálya már ismerős volt, de így egyértelmű melyik az: sokat kellett
    már menni rajta, csak nem ennyire hikamatos járművekkel. Majd kiderül.:)))

    [ Szerkesztve ]

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz ztibor #3459 üzenetére

    Így van. Pl. az utolsót csak is kizárólag hardcore játékosok, teljesen kimaxolt járművel tudják továbbvinni az első emelkedőn. Mivel annyira meredek, hogy ezek az alapgépek, csak is kicsumázott állapotban képesek túljutni rajta. Egyébként 1-2k oszt csókolom. Pár métert lehet rajta menni. Most ki az a hülye aki kimaxolja 2 milla coinért a kis jippet vagy a super jippet.....
    Most beletoltam újra csak 300k coint ebbe az új eventbe (megszegtem az ígéretem...), de változás nem történt. :( Az utolsó pályán megy el az egész. Egy pontotn nem tudom túljutni.... A videón látszik, hogy 60m környéke a pont. Az még a srácnak is kihívás, kimaxolt géppel......
    Asszem arra jöttem rá, hogy ha az ember valóban több pontot szeretne elérni, akkor sok sok milliót kellene beleölni 1-1 eventbe, ahol fejletlen járművei vannak..... 300-500k coin az ide kutyafasza. Időben ennyi coin kb. 0,3s, vagy távolságban 40-50m. Amiért nem éri meg elkölteni a coint........

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák