Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Savageboy #6 üzenetére

    igen, ez nálam bevett módszer, azt is közlöm pontosan hol vehető át a termék, nem postázok, és érdeklődés csak telefonon
    szerinted hányan irkálnak ennek ellenére? ( : és hányan próbálnak meg alkudni? és hányan kérdezik meg hol lehet átvenni? :d
    szerencsére már nem túl sokan, de nagyon közelmúltból:
    cpu 41e ft
    a fentiek ellenére rámír a főokos, hogy 38-at ad érte - igazából csak az érdeklődés módját nem sikerült felfognia és a fix árat, ezt szépen közöltem is vele, pedig nagyon nem "újonc" -
    másnap megint ír:
    akkor 39e?
    ((( :
    mérgemben felemeltem az árat 42-re, fél óra múlva csöngött a telefon és el is vitte egy régebbi vevőm

    de volt olyan is, hogy alkudni akart, postáztatni, mindezt irkálva, igazából ilyenkor mindig eszembe jut a south parkos tanár bácsi, mikor egyik részben ezt mondja:
    megkérem a súlyosan értelmi fogyatékosokat hogy kerüljék az órámat - vagy valami hasonló ( : -

    szerk:
    ha már ikszbox', ott pedig mivel egyik legjobb helyre volt csillió' garos a gép, + az ms gar, van némi referenciám itt, közöltem h _nem_ engedek be a lakásba idegent próbálgatni és én sem óhajtok másnál próbálgatósat játszani, de! ha valaki akar hoz magával monitort és kökin tesztelheti ha úgy gondolja h majd pont az ő pénzével tervezek a kanári szigetekre költözni ( : ennek ellenére folyamatosan írtak de h ki lehet-e próbálni? és biztos mekkora ótvar csaló vagyok ha nem ((( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák