Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz BalaNce87 #15 üzenetére

    nem ez a fő gond szerintem, hanem maga a leírás/sztori is rosszat sejtet számomra:

    "A társaság el akar tűntetni minden bizonyítékot. Az LV426-on történt események után újabb tengerészgyalogosokat vezényelnek a bolygóhoz, Dwayne Hicks és Ellen Ripley tán a fedélzeten van még, biztonságba kell őket helyezni, és átszállítani a Weyland-Yutani Corporation egyik laboratóriumába. A rutinfeladatnak tűnő küldetés azonban hamar rémálommá válik. A Sulaco fedélzetére lépve a csapat xenomorfokba ütközik, a felderítők néhány kivétellel mind odavesznek, a harc egyre esélytelenebbé válik, menekülni kell, túlélőt itt már nem találnak."

    a sulaco mit keres az lv426 körül? meg milyen xenomorfokról beszélünk? 2 jutott el a fiorina161-re (egyik ripleyben, másik meg ott mászott bele egy kutyába/tehénbe... attól függ moziváltozatról van szó, vagy dc-ről)

    a bolygón meg természetesen felrobbant a telepesek bázisa, tehát amit láttam, hogy ott is játszódnak részek, az wtf?

    ennyi erővel alapul vehették volna a 4. részt (ami szerintem a leggyengébb a sorozatból), ott megvolt a csapat is, akiknek a tagjait lehetett volna coopban irányítani... az alienek is szaporodtak becsülettel... ehelyett meg szemenköpik az eredeti sztorit több soron

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák