Új hozzászólás Aktív témák

  • Pipó

    őstag

    Apró érdekesség: Mikor bevezették a robotzsarut, úgy futott hivatalosan, hogy "Robotzsaru 2000". (az évre utalva) Mikor berendeltek egyhetes oktatásra a műegyetemre nagy cirádás betűkkel jött a fax, fejrészén: "Robotzsaru 20000 Project" Minden nulla cirádás volt, de sajnos túllőtték 18.000-el. Akkoriban egyébként még nem is grafikus felülete volt, az csak a neo-val jött be. Még egy sztori: mivel én voltam tőlünk az oktatáson, nekem kellett továbboktatni a kapitányságon. Egyik bűnügyes kolléga első kihallgatása (csak egy sértett tanú egy betörésben) délután kettőtől fél ötig tartott. Mikor a legvégén ráment a nyomtatásra elszállt az egész. Este hétig tartott, mire befejezte. A legnagyobb gáz egyébként az volt, hogy állandóan funkció billentyűkkel kellett előhívni dolgokat és abból kiválasztani. Idősebb kollégák soha nem is tanulták meg, mivel közben rájöttek, hogy context vagy minevű szövegszerkesztővel, ill. a word-el is megírt iratot be lehetett emelni. Csak ugye ebben így nem lehetett keresni, ami egyébként a legnagyobb előnye volt.

    "Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

Új hozzászólás Aktív témák