Új hozzászólás Aktív témák

  • #40485120

    törölt tag

    Az a baj, hogy ti írjátok hogy a ti időtökben jobb volt szebb volt, de ez már egy másik világ ha sajnos ha nem sajnos. De hogyan engedje le a szülű a gyerekét a sok beteg ember közé, aztán felnő bandázig aztán drogos lesz, félre értés ne essék nem ugy értem, hogy ez feltétlen igy lesz, de volt már rá nem egy példa. Én gyerek fejjel régebben sőt még a mai napig is félek a csö.esektől, pedig manapság elég sok van belölük(lehet beszarinak tartani).

    +A mai szülöknek(természetesen itt sem minden esetben)nincs elég idejük foglalkozni a gyerekkel. Van nekik elég gondjuk.

    A legoval kapcsolatba: Azért nincs nagyon "elteredve,, magyaroszágon,mert nem a magyar pénztárcához van szabva.
    Egyébként nekem is van vagy 15-20 kg, de én azt el nem adnám semmiérse.
    Egyébként(tudom szó ismétlés, de nem érdekel(Hahahahahaha(ördögi kacaj)))néha még én is elöveszem, de akkor abba nem hagyom egy hónapig.
    Egyébként(HahahhahahHaha) szerintem nincs semmi baj a bionicle-el egy kis kreativitással lehet vele érdeked dolgotkat épiteni.

    De ezek természetesen csak saját vélemények, és elnézést ha néha elragadtattam magam.Ezzel egyébként(hahahaha) senkit nem akartam megbántani, ha mégis akkor elnézést(hahaha).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák