Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PrinceHerceg

    őstag

    válasz #09634560 #71 üzenetére

    :C

    "adj hálát hogy botfüled van és megelégedhetsz a legolcsóbbakkal"

    :C

    [ Szerkesztve ]

  • rgqjx

    aktív tag

    válasz #09634560 #71 üzenetére

    Tehat a harmonikus torzitas miatt lenyeges a kabel iranya? :Y Kerlek, meselj meg!

    Mit is keverek?
    Elo kell venni egy spektrum analizatort, osszekotni egy pc-vel, hogy csillogo grafikonokon lehessen elemezni a mert dolgokat. Ilyen eszkozokkel tobb GHz-es jeleket is mernek, csak nem okoz gondot az a kb 100 kHz-es sav, amirol beszelsz. Semmi ertelme misztikus, megfoghatatlan kontosbe bujtatni ervelesed. A cikket alapjaban veve osszeszedett jo irasnak tartom, de ez a kabel iranyos dolog nagyon nem illik bele.

    Kulon komikus, hogy a tudomanyra hivatkozva probalod igazolni allitasod (fold gombolyuseg, kromoszomak), de eddig a te/ti allitasod nelkulozi a tudomanyt. Mar paran eddig is hivatkoztunk tudomanyosan alatamasztva a kabel iranyanak lenyegtelensegere. Korrektebb lenne a megvaltora, esetlen Xenura hivatkoznod.

    Szeretnem hangsulyozni ismetelten, hogy en kizarolag a kabel irany es a "bejaratas" lenyegessegerol beszelek, en sem varnek kivalo minoseget alacsony kategoriaban.

    "..adj hálát hogy botfüled van..." Ugye igy ismeretlenul ne menjek bele a szellemi keppessegeid esetleges korlataiba? :U

    (#74) Sanci38
    Szakmam a tavkozleshez kotheto, tobb mint 15 eve dolgozom vezetekes es vezetek nelkuli tavkozlesi halozatokkal. Joideje halozattervezessel foglalatoskodom. A palyafutasom elso feleben surun talakoztam kivitelezokkel es halozatkarbantartokkal, igy az o mindennapos problemaikkal is. Neha komoly fejtorest okozott nehany reflexio es egyeb finomsagok, de nem azert mert a kabel nincs bejaratva. Persze itt MHz es GHz-ekrol beszelunk, de hidd el, a minosegi kabelnak itt is jelentosege van, de az iranyanak... :N Ha letezo dolog lenne, akkor mar megkaptam volna a tervezesi iranyelvekben. Elvegre nagy frekvencian kulonosen erzekeny tud lenni a halozat.
    Ha neked ez a szakmad, akkor feltetelezem ala tudod tamasztani az erveidet ezugyben, ugye? Szeretnem vegre latni.
    Nem ertem miert relevans, hogy mim van otthon. Ha van otthon Biblia, akkor vallasos vagyok? Buddha szobor jatszik? Velemenyem szerint a vita targyat szakmanak hivni kicsit meresz.

    (#75) BBéci
    Reszben viccnek, de tobb ertelmet latnam a kozvetlenul a vegfokra illesztett hangszoronak/hangfalnak a csatlakozok elhagyasaval.

    "A méréseknek semmiféle jelentőségük nincs..." - Ezt vehetem ugy, hogy tudomanyosan alaptalan, szandekosan felramagyarazott, de spiritualis ertelemben veve fontos dolog a vita targya?

    Uj elektromos kabelt huzatattal be a villanyoratol az erositoig es jobb lett a hangzas? Akkor mar csak az eromu es a villanyorad kozott szakasz van hatra a nyugodt alomhoz, jol sejtem? Azert ott is van jopar zavart kelto eszkoz...

Új hozzászólás Aktív témák