Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz BBéci #279 üzenetére

    Engem az egyáltalán nem érdekel hol gyártották (ezt felhozni még nagyobb sületlenség) és mennyi féle gyártótól származik. El is fogadnám az utobbira a kifogásodat, de tökéletesen jól szólalnak meg együtt 5.0-ban. A Yamaha házimozierősitő megvétele után viszont a kisteljesitményű subwoofer esett ki a hangrendszerem egységes hangkatakteréből, amit cserélni is szándékoztam idővel és te is nyomatékosan a tudtomra adtad. Inkább szedett-vedett mint kompakt... ja és mióta vetted védelmedbe a PH házimozi fórumokból szimplán kitiltott kompakt rendszereket?! Ez inkább ellenem írányuló ellenségeskedés, mert más véleményt fejtek ki, ami a világképedbe nem illeszthető. Megfigyeltem, hogy árazás és márkafüggően mennek az ajánlások, ami nagyon helytelen kereskedői magatartás. Ez alatt minden készüléket leminősitetek gagyinak és ez alapján elszórjátok az ellentétes véleményt hangoztató fórumozokat. A magyarázat valamikor még nagyobb sületlenség mint a vita tárgyát képező kijelentés. Saját magamat nem jellemezném kezdőnek (amit többszőr sértésnek szántál), de nem is mentem annnyira félre mint itt jónéhány fórumozóra jellemző. Mióta anyagiasodtak el ennyire ezek a házimozi fórumok, amikor PC-s aktiv hangszórókkal is létrehozható térhangzás akár THX minősités mellett. Válaszokat nem várok és nem is válaszolok ezekre a tényekre amit megállapitottam és sajnálatosan nagyon is helytállóak. :(

Új hozzászólás Aktív témák