Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz #09634560 #256 üzenetére

    Ez igy is van, de én ezt jelleztem is már valamelyik fórumon... de egyre több áthallás van egészen más cikkhez tartozó fórumokról, és már ne várja el tölem senki, hogy hónapokkal ezelőtti HSZ-eket nézegessek át, hogy ott kinek milyen témára miként válaszoltam. Én a frekvenciaátvitelnél például jelleztem a sajátosságokat elég nagy rendszerességgel, de ezt úgy vettem észre egyeseknek meghalladta a képességeit, hogy azt a HSZ-t egész egységnek értelmezze és ne szimplán mondatrészeket ragadjanak ki. Ez utobbi kijelentés nem ide vonatkozott, mert teljesen egyetértek ezzel, hogy nem egységes szabványok alapján minősitenek bizonyos termékeket, ami félrevezető lehet vásárlás szempontjából. Viszont a termék leírásában vagy honlapján a magára valamit adó gyártó ezeket megadja, ezt bárki megnézheti vásárlás előtt. Ezeket a jellemzőket mindenki egyénenként eldöntheti mennyire tartja számszerűen korrektnek vagy megkérdőjelezheti valódiságát. Ha nem fogadod el ezeket az számértékeket, magával a termékkel szemben vagy teljesen bizalmatlan. A márkás termékek is valamikor csábitanak mindenféle hangzatos nevekkel felvértezett magas minőséget jellemző tulajdonsággal. Némelyiket igényled, mert jó ha meg van a készülékedben, de lehet mégsem használod, pedig fizettél érte (4K és egyebek). Valamelyiket viszont csak egy adott kategóriához kapod meg (bemérőmikrofon és minőségibb műszaki tartalom), de ha mégsincs rá szükséged megveheted jóval olcsóbban, de egy alacsonyabb kategóriában. Mindegyik fontos szempont alapján TE hozod meg a döntést. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák