Új hozzászólás Aktív témák

  • rgqjx

    aktív tag

    válasz -Skylake- #109 üzenetére

    "Természetesen a zenéből hallotta..." - Tehát pont úgy remegett a cd, hogy a paritásbitek sem tudtak javítani, így kiesett bizonyos zenei tartalom. Mivel feltételezhetően általa ismert zenéről volt szó, így könnyebben felismerhető volt részéről a hiba. Én ezt feltételezem, de sajnos nem emlékszem jól a cd lejátszók hibajavítási mechanizmusára. Mindenesetre elég meredek történetnek hangzik az tény. :B

    A kábelvagdosásról egy hasonló hittérítő oldalon olvastam, mint amiket már a 99-es hozzászólás óta kapok.

    Olvassátok gyorsan, ez a tuti. :DD :DDD

    (#111) BBéci
    Az én hozzászólásomból kopizta.

    (#112) Csabroncka
    Nem hiszem, a gyártó nagyon is komolyan gondolja. Ő a kábelt el akarja adni,lehetőleg egy kisebb vagyonért, marketing. Kitalál valami bullshitet, majd elhiteti veled, hogy szükséged van rá, te meg már rohansz is, hogy egy vagyonért megvedd. Mivel önigazolásra van szükséged, ezért a biokémiai folyamatok az agyadban elhitetik veled, hogy jobban szól... De nem is írom tovább, hisz biztosan tudod, érzed. :K

    (#113) -Skylake-
    Épp hogy nagyon jól szórakozom, "egy újszülöttnek mind vicc új". Nem hittem volna, hogy ilyen sok "szaklap" van a neten. Az igazat megvallva még reménykedek egy hiteles bizonyításban.

Új hozzászólás Aktív témák