Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz Szakiii #42 üzenetére

    Persze, ha van PC, akkor megértem..de ne felejtsük már el, hogy egy xbox egy normális videókártya árának az 1/3-ért van...én tavaly kezdtem el újra játszani 10 év kihagyás után..választhattam, hogy konzol vagy pc...nem volt túl nehéz választás, azon belül meg a korábban felsoroltak alapján az xbox jött ki győztesnek. Biztos vagyok benne, hogy egy ps-sel se csalódtam volna, de nekem akkor ez volt a jobb választás.
    Ps + pctol nincs most jobb kombo. ha nem számít a pénz. Ha számít és budget megoldás kell, akkor az xbox nyer. "Alsó" kategóriában az S (50e körül is lehet venni akcióban elég gyakran, 2 év garanciával, boltból), "közép" kategóriában meg az X, mert kevesebbe kerül, mint egy normális videókártya (140 körül már szokott lenni), és bőven többet nyújt, mint amennyibe kerül. A PS teljesítményben a kettő (S és X) között van, a pc meg magasan felettük, de az már csak pénz kérdése.
    Annak aki max napi 1 órát játszik vagy csak haverokkal fifázik, annak bőven az xbox éri meg legjobban szerintem.

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák