Új hozzászólás Aktív témák

  • urby01

    csendes tag

    S9+-om van és a héten betört a kijelzője.. nagyon vártam az új szériát de elég csalódást keltő...

    Az s21+ már túl nagy lenne nekem, tehát max a sima s21..

    Sajnos az enyémhez képest nincs benne jack dugó, üveg hátlap hiányát még elviselném, mert úgyis tokba teszem, de azért azt hogy a felbontása rosszabb, mint a 3 generációval ezelőtt vet telefonomé..... Az is zavar, hogy totál lapos lesz a kijelző, mivel s9 előtt S6 edgem volt és így már kb 6 éve használok ilyen telefont, nagyon hozzászoktam és megszerettem..

    A 25W-ot gyors töltésnek nevezni vicc, minden kínai teló többet tud, még a harmad ennyibe kerülő ketyerék is. Nyilván így tényleg nem zavaró hogy nem tesznek bele adaptert meg usb kábelt, hisz úgysem lett gyorsabb a töltés, teljesen jó lesz a 2-3 éves adaptered is, hisz nem tud többet az új teló...

    Ráadásul az sd kártya slot is hiányzik. Értem én, hogy 128 gb tárhely nem rossz már, de a képek és videók is egyre nagyobb méretűek, szóval kb semmit nem ér a tárhely növekedés.

    Elfogadom ,hogy a telók azért drágultak meg itthon, mert elment az árfolyam, különben kb annyiba kerülne mint az s9+, de azért 3 év alatt elvárnék némi fejlesztést is. 3 dolog javult 4 meg romlott és akkor most ezért fizessek...

    Oké akkor nézek középkategóriát, de azok meg az s21+-nál is nagyobbak, szélesebbek.
    A Huawei - Xiaomi .-Oneplus szintén nagyobbak az s9+-nál...

    Iphone-t pedig nem szeretnék, mert Samsung órám van, és Samsung vezeték nélküli töltőpadom ,szóval nem akarnék áttérni és mindenből újat venni...

    Azért a jobb felbontás, min 45 - 60 W töltési sebesség és mondjuk egy SD kártya slot igazán beleférhetett volna, és akkor gondolkodás nélkül előrendelném, de azért ez így csalódás nagyon. :(

    HTC ONE SILVER

Új hozzászólás Aktív témák