Új hozzászólás Aktív témák

  • bbendre

    őstag

    Nem értem mi ez a mi meg miért kérdések tömege, miért műanyag meg miért sporolnak?
    A Samsung eladása 32% USA és Kanada, Europa a 2. helyen 19%-al.
    A miértek:
    - Az ultra mehet mint státusz, a többin legyen nagy a profit
    - Az Apple lett a legtöbbek aktivált telefon az USAban a megjelenés óta
    - Kis telefonokra van igény de a 10e meg az Iphone mini is totál túl van árazva, az emberek ~100e ft ért kellene az Iphone Mini a felmérések szerint ezért nem fogynak a kis telefonok
    - Az USAban rekord munkanélküliség van meg segély hegyek, az embereknek olcsó telefon kell.
    - Igen, az USAban mások az árak. Ott 800 dollár nem drága (annyira) és azért már megkapod a S21-et. Ebben az árkategoriában van pl a Google Pixel 5...
    - Gyorsan kellett valami kiadni mert az USAban mindenki Iphone-t vásárol mert az ünnepek alatt nem volt új Samsung telefon és drasztikusan visszaestek a bevételek

    Szerintem nem lettek rosszak a telefonok. Ha nem lenne rajta a 27% áfa emberi ára is lenne.
    - S20 ról nem éri meg váltani
    - S21 Ultra kamera jó(bb) lett
    - Az SPen támogatás értelmetlen a tokkal meg pláne (szerintem)
    - A müanyag csak azért mert drága az üveg... értem, de akkor mi ez az árkategória?
    - A 1.1x optical zoom és 3x hybrid zoom -ért még mindig fekete pont, ezért ha tehetném beperelném őket

    Valamint:
    - a jó ég tudja, hogy mióta nem tudták engedélyezni a ECG/BP a watch Active 2-n.
    - A GoodLock nem elérhető hivatalosan europa nagy részében
    - Egyre több régióban van reklám a Samsung appokban még a 2000 dolláros foldon is.
    [link]

    Lehet nemsokára itthon is lesz reklám a Samsung appokban(?)
    Nagyon sok Samsung telefonom volt, és még mindig a Note10+ a kedvemcem, de ezek után ki akar Samsungot?

    [ Szerkesztve ]

    Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

Új hozzászólás Aktív témák