Új hozzászólás Aktív témák

  • Piera23

    tag

    válasz .mf #35 üzenetére

    Nem ékeskedem más tollával :) Engem nem zavar ha bármilyen terméket legyen az apple, samsung, stb más degradál. Valószínűleg a másolásra érted a "provokálásomat", szakmánkból kifolyólag nem szerencsés dolog a koppintás, én sem örülnék neki, de ugyanúgy tisztában vagyok vele hogy nem lehet újat tojni a nap alá, lehet addig túrni a netetm hogy olyan épületet/terméket találj ami hajaz egy másikra és akkor lehet bezzegezni. Szimplán tetszik a termék, le lehet kukázni, termoszozni, nem hiszem hogy ez sokakat zavarna. Ha elolvasod a hozzászólásomat, még csak irígy sem vagyok azokra akik majd megtehetik hogy ilyet vegyenek, én több mint biztos hogy nem leszek köztük :)

    Ha személyes sértésnek érezted, akkor nézd el nekem kérlek, nehéz szelektálni a sok fotelhuszár között, akik csípőből tüzelik a másikat. Én egy terméket véleményeztem, te pedig már engem, valószínüleg innen indult a dolog. Visszavonom a "nem csináltál egyedit" utólag nem jogos. Kár hogy a korrektség nem szokott itt megjelenni (nem rád értem). dragone275 kollégának nem is válaszolok...rólatok emlékezem meg soraimban ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák