Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    Az a kéjbord nem rossz annyiért.

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

  • jedis

    senior tag

    Black Friday !

    Nem nagyon akartam venni semmit a Fekete Pénteken, de azért bele-bele néztem a felugró hirdetésekbe, és nézelődtem az árúkeresőn is. Egyszer csak belebotlotta megy 5.0-ás fullosnak kinéző hangfal szettbe. Az ára lett gyanús, hisz a legolcsóbb árajánlat 29900Ft volt. Két álló hangfal, sorrund-ok, és center. Kérdeztem is magamtól, ugyan mi lehet ezekbe ennyiért ? Megnyitva a "boltok" menűt látom, hogy mindenütt 129000-149000Ft-ba kerül, csak egy bolt van, ahol 29900Ft ! :Y :Y :Y :Y No mondom, ez az igazi Black Friday !!!!! :D :D :D . A boltnak 5 csillag közeli minősítése volt, és nem 10-20db. Nohh mondom nosza, gyorsan beregisztráltam, és megrendeltem utánvéttel a cuccot. Gondoltam ez túl szép, hogy igaz legyen, főleg Magyar országon, mert ha még USA-ba lennénk ez teljesen természetes lenne, hogy vannak 70-80%-os leértékelések is, no de nálunk !!!! :U Sajnos a sejtésem beigazolódott, késő délután hívtak a boltból, hogy nagyon-nagyon sajnálják, de valami nagyon félre ment a rendszerükben, mert ez a hangfal szett-et 89000Ft-ra árazták be, és nem tudják hogy lett belőle 29900Ft. Én meg mondtam, hogy ezzel csak az a baj, hogy egy másik ugyan ilyen, csak más színű hangfal szett is 29900Ft-ért volt fent. Még ha néha félre is üt az ember egy árat, de egyszerre kettőt ???? :U A csávó csak hebegett habogott. A végén megkönyörültem rajtuk, és mondtam, hogy nem nagyon éltem bele magam, mert tudtam, hogy 99%-ba valami susmus van a dologban, és elálltam a vásárlási szándéktól. Azért abba belegondoltam, hogy ha előre utalom a vételárat, és netán a számla is vissza jön egy válasz emaillal, akkor mi lett volna ? Akkor simán felvettem volna a kesztyűt. :D

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák