Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    Black Friday !

    Nem nagyon akartam venni semmit a Fekete Pénteken, de azért bele-bele néztem a felugró hirdetésekbe, és nézelődtem az árúkeresőn is. Egyszer csak belebotlotta megy 5.0-ás fullosnak kinéző hangfal szettbe. Az ára lett gyanús, hisz a legolcsóbb árajánlat 29900Ft volt. Két álló hangfal, sorrund-ok, és center. Kérdeztem is magamtól, ugyan mi lehet ezekbe ennyiért ? Megnyitva a "boltok" menűt látom, hogy mindenütt 129000-149000Ft-ba kerül, csak egy bolt van, ahol 29900Ft ! :Y :Y :Y :Y No mondom, ez az igazi Black Friday !!!!! :D :D :D . A boltnak 5 csillag közeli minősítése volt, és nem 10-20db. Nohh mondom nosza, gyorsan beregisztráltam, és megrendeltem utánvéttel a cuccot. Gondoltam ez túl szép, hogy igaz legyen, főleg Magyar országon, mert ha még USA-ba lennénk ez teljesen természetes lenne, hogy vannak 70-80%-os leértékelések is, no de nálunk !!!! :U Sajnos a sejtésem beigazolódott, késő délután hívtak a boltból, hogy nagyon-nagyon sajnálják, de valami nagyon félre ment a rendszerükben, mert ez a hangfal szett-et 89000Ft-ra árazták be, és nem tudják hogy lett belőle 29900Ft. Én meg mondtam, hogy ezzel csak az a baj, hogy egy másik ugyan ilyen, csak más színű hangfal szett is 29900Ft-ért volt fent. Még ha néha félre is üt az ember egy árat, de egyszerre kettőt ???? :U A csávó csak hebegett habogott. A végén megkönyörültem rajtuk, és mondtam, hogy nem nagyon éltem bele magam, mert tudtam, hogy 99%-ba valami susmus van a dologban, és elálltam a vásárlási szándéktól. Azért abba belegondoltam, hogy ha előre utalom a vételárat, és netán a számla is vissza jön egy válasz emaillal, akkor mi lett volna ? Akkor simán felvettem volna a kesztyűt. :D

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák