Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    Ez egy olyan döntés volt, amit ha hónapokkal ezelőtt hoznak meg, akkor elkerülhető lett volna ez az egész fostenger.
    Az új CoD sincs Steamen, csak a Battle.net appon érhető el, csak ezt már fél évvel a megjelenés előtt is tudni lehetett.
    Azt kell mondjam, megérdemlik.
    Ha az EA példájából nem tanultak semmit, az szomorú.
    Mert még ha nem is jelenik meg a következő Metro játék pécére, egy ilyen botrány a konzolos eladásokra is hatással lehet. Ma már egyre inkább tűnik úgy, hogy sokkal tudatosabb és összetartóbb a játékosközösség, mint néhány évvel ezelőtt. Az arcoskodó, arrogáns kiadókat/fejlesztőket ma már egyre kevesebben tolerálják.
    A faszért kell a földbe húzni egy amúgy nagyon jónak ígérkező játékot ilyen gyökér húzásokkal?
    Mert az oké, hogy a Fallout 76 még akkor sem kéne, ha a Bethesda fizetne érte, hogy játsszak vele.
    De ez egy ígéretes játéknak tűnik...
    Nekem amúgy nincs gondom az Epic Launcherrel, mert nem igazán érdekel a közösségi aspektusa ezeknek a platformoknak, arra ott a Reddit, meg a többi hasonló platform. De azokat is megértem, akiknek viszont van vele problémájuk, bár biztos vagyok benne, hogy közülük is sokan lettek volna kompromisszumkészek, ha nem 2 héttel a megjelenés előtt jelentik be a dolgot.
    Viszont az arrogáns fejlesztői input miatt most meg fogják fizetni a tanulópénzt, és remélem hogy nem csak pécén.

Új hozzászólás Aktív témák