Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • konikan

    aktív tag

    A marketing masina forog tovább, érkezik a következő DLC miközben a Criminal Activity sem volt valami nagy durranás, és PC-n lassan kihal a játékostábor.

    Konzolon ekkora gond nincs a játékosszámmal, viszont a tdm spawn nagyon rossz.

    Az Arkham Knight és az F1 2015 értékelései láttán tovább görgetni a DLC rohamot, nem tetszik meg kell mondjam.

    Anno akcióban vettem Ps storeban 12k-ért, de multiba szerintem 2 óránál többet nem raktam bele, annyira nem jött át a dolog, megragadtam a 4-nél.

    "-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

  • konikan

    aktív tag

    válasz Stanbacsi #17 üzenetére

    Erről múltkor brainstromingolt Levelcap és barátai, kiderült, hogy a 2143 fake volt amit "leakeltek". LevelCap szerint "belsős" hír szerint ww2-es játék lesz a következő majd, a haverjai szerint a nem túl távoli jövőben fog játszódni.

    [Az ominózus videó]

    Személy szerint erőltetett kezd lenni ez a futurisztikus téma, úgy mint a zombis dolog. Viszont az is igaz, hogy azért terelődött a figyelem a mostani modern korszakra, mert teszem azt 10 évvel ezelőtt az fps-ek nagy része 2. wh-s volt.

    A Hardline egy hiba volt szerintem. Próbálták kicsit cicomázni a dolgokat, hogy kis változtatással ugyanazt eladni megint, majd úgyis megveszik, de a 4-hez képest annyira nagy volt a kontraszt a content tekintetében is, hogy nem tudták lenyomni a T. vásárló torkán.

    Több ilyen kéne, bebukhatna valamelyik széria, vagy kiadó egyszer, akkor csak tanulnának végre.

    "-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

Új hozzászólás Aktív témák