Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    Van hangyányi értelme, hogy felajánljam a PC330-as Sennheiser-em egy péhá tesztre? :) Ha van, akkor fel van ajánlva. :DDD 2-3 napig tudom nélkülözni, ha a II, III. kerületbe érte tud jönni egy ph-s kolléga. :K

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

  • Bodz

    nagyúr

    "Hangzásban az uRage eXplode Evo igazodik a nyitott rendszerű megoldásoktól elvárhatóhoz, vagyis basszusai nem valami ütősek, de játékhoz bőven megfelelő szintet produkálnak."
    Bocs, de a zárt vagy nyitott kialakításnak nem sok köze van a mélyek mennyiségéhez. :)
    Egyébként borzalmas egy megoldás az usb-s fejhallgató. Még azt a lehetőséget is elveszik, hogy egy jobb hangkártyával értelmesebb hang jöjjön belőle.

    [ Szerkesztve ]

  • DR01DMAN

    aktív tag

    Épp ma hozta meg a futár az EVO alap verzióját, ami nevében annyiban különbözik, hogy nincsen benne EVO felirat. Úgy tudom sokban nem tér el a két verzió egymástól, csak pár dolog ami elhanyagolható, mint például a vezetéken elhelyezett hangerőszabályzó, némító kialakítása (Ez az alap verziónál első ránézésre elég gagyinak tűnik, sehol semmi feirat, hogy milyen irányban történjen a némítás, hangosítás, halkítsás. Ez a legérzékenyebb pont számomra). Amiben még különböznek, azok a sötétített aluminium csíkok a fejhallgató két oldalán, ami az alap verziónál alumínium színű, (Ez nekem picit jobban is tetszik, mint a sötétített, dehát szokták mondani ahány ház annyi szokás). Az EVO textil bevonatú fülpárnákat kapott, az alap verzió, pedig műbőrt (Műbőr bevonatú volt az előző fejesem is engem ez sohasem zavart). Az alap verziónál nincsenek beépítve világító LED-ek, ami nem oszt nem szoroz a működésben és a hangzásban. Az alap verzió jack dugós kivitelű, az EVO pedig USB-s. Személyes tapasztalatom nincsen ezzel kapcsolatban, csak azt tudom mondani, hogy ismerősöm egyfolytába szidja a HP Premium fejesét az USB-s kiakakítás miatt. Első benyomásom a felpróbálás után nagyon kellemes, jól illeszkedik, kényelmes, átlagos méretűnek mondható fülemet nem nyomja. Azt kell, hogy mondjam a Genius HS-G500V gamer fejes után, ez megváltás minden tekintetben. Hangzás nagyon jó, szép lágy mélye van, nem mondható túl hangosnak, ami nem is baj, inkább szóljon tisztán, szépen és ne dobhártya szaggató módon. A mikrofon mindkét verziónál ugyanaz, elég rövidke nem ér el a számig (Ezt csinálhatták volna picit hosszabbra), de a beszéd érthetőségében ez nem befolyásol semmit. Árban az EVO és az alap verzió között 2300Ft különbség van. Az EVO nekem picit már drága, de ezzel nem akarok sekit sem lebeszélni a vásárlásról, mindenki döntsön maga, hogy mi, mennyit ér meg. A Genius HS-G500V fejes mindennapos használat mellett picivel tovább bírta mint 2 év, ami szerintem nem hosszú idő (Azt hozzáteszem nem szoktam gyilkolni semmit, a végére a hangerő szabályzó és a bal oldali hangszóró kontakthibás lett). Nagyon remélem, hogy ez a Hama tovább fogja bírni a Genius-nál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák