Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ASTON117

    tag

    Én nekem elég komoly nehézségeket okoz felfogni a felháborodást arra hogy VR exkluzív címet csinál a valve amikor htc-vel együtt aztán egyedül vr headsetet csinált, meg ha jól emlékszem még az eredeti riftbe is közreműködött. Talán még nyilatkozták is hogy abban látják a jövőt. Aki nem játszott még VR-al annak megértem azon felfogását hogy csináljanak vr kompatibilis verziót is, de ez egy olyan felfogásból ered ami elég elavult.
    VR exkluzív játékok szinte mindig olyat mutatnak amit a sima játékok nem tudnak. Egyszerűen nem lefordítható sokszor 2d-be.

    Az én tapasztalatom az a Valveal kapcsolatban hogy hanyag munkát nem igazán adnak ki a kezeik közül, és tényleg szeretnek újítani, a VR szettjükön is ez látszik.

    "A VR Drága!" Akkor biztos jobb grafikát se akartok az idő múlásával mert drágák a videókártyák ugye? Meg gyorsabb töltési időket mert drága az SSD? Gyorsabb frissítési ráta se kívánatos mert azok a monitorok drágák? FullHDbe meg 4Kba se kívánatos a streamelés mert drága a net meg az előfizetés?

    Inkább csinálják meg azt amit elképzeltek és amiben hittek és ami mellett kiállnak, mint hogy vakon szolgálják a piacot, ami sokszor azt se tudja mit akar.

  • ASTON117

    tag

    válasz aginor #28 üzenetére

    Gyere vissza akkor amikor játszottál valami komolyabb vr játékkal pl Lone Echo, Beat Saber, Blade and Sorcery, Asgard's Wrath és utána vázold fel nekem hogy lehetett volna megoldani ezeket 2D-be billentyűzettel egérrel hogy ugyanazt az élményt adják, hogy ne legyenek hatalmas kompromisszumok mindkét oldalon. Utána kifejtheted hogy vagyok szemellenzős. Amikor én a dolgok realitását nézem hogy van egy stúdió akar alkotni egy élményt ami egy franchise része egy platformon amin eddig csak techdemókat csinált. A vitapont a VR ellen nektek meg az hogy kevés embernek van meg, eddig nem ezen a platformon volt, szóval kompromittálják az egész designt amire törekedtek. :U Nem kötelező ám azonnal megvenni, ha tetszeni fog és nagyot alkot akkor gyűjteni is lehet ám VR headsetre. A crysist se kellett maxon futtatnia mindenkinek. Nem is lehetett. Aztán most meg milyen jól néz ki még mindig.

  • ASTON117

    tag

    válasz aginor #42 üzenetére

    Hát azt írtad hogy szeretnéd ha nem vr only lenne. Az kompromisszumokat jelent a designba, ezt nem tudom ennél egyértelműbben kijelenteni. Meg tudom érteni hogy ha már új half life akkor rengetegen szeretnének vele játszani, és sehogy se lesz nekik olcsó megoldás. Viszont hogy megértsétek a valve döntését ahoz figyelembe kell venni hogy működik egy jó vr játék és egy jó sima 2d-s játék, mert gyakorlatilag 2 teljesen külön játékot kéne fejleszteniük egyszerre. A másik dolog, sokan írják a kommentekbe hogy nincs sok normális VR játék amiért megérné befektetni, teljesen egyetértek. Akkor lesz ha a nagy fejlesztőktől elvárjátok hogy dupla munkát végezzenek? Akkor ki a fene fektetne be végül egy VR headsetbe aki nem hisz benne, ha azt hiszi ha a két játék ugyanaz? Nonszensz. Valve VR seteket gyárt évek óta, pletykák, nyilatkozatok voltak, fejlesztenek vr-ra. Az internetnek meg leesik az álla hogy megjelentetnek egy VR játékot, én ezen vagyok kiakadva. Mi a következő? Activision játékba lootbox van?
    Az EA tucatjátékot ad ki?! Vagy a From software valami olyat amibe sokszor halsz meg?!
    Én nem sajnálok senkitől semmit, de totál kiakaszt hogy ezeket a problémákat mennyire nem látja át a nagy többség, se azt nem értik hogy mit kérnek, közben én vagyok az elvakult buta fan. :U

Új hozzászólás Aktív témák