Új hozzászólás Aktív témák

  • ASTON117

    tag

    válasz aginor #42 üzenetére

    Hát azt írtad hogy szeretnéd ha nem vr only lenne. Az kompromisszumokat jelent a designba, ezt nem tudom ennél egyértelműbben kijelenteni. Meg tudom érteni hogy ha már új half life akkor rengetegen szeretnének vele játszani, és sehogy se lesz nekik olcsó megoldás. Viszont hogy megértsétek a valve döntését ahoz figyelembe kell venni hogy működik egy jó vr játék és egy jó sima 2d-s játék, mert gyakorlatilag 2 teljesen külön játékot kéne fejleszteniük egyszerre. A másik dolog, sokan írják a kommentekbe hogy nincs sok normális VR játék amiért megérné befektetni, teljesen egyetértek. Akkor lesz ha a nagy fejlesztőktől elvárjátok hogy dupla munkát végezzenek? Akkor ki a fene fektetne be végül egy VR headsetbe aki nem hisz benne, ha azt hiszi ha a két játék ugyanaz? Nonszensz. Valve VR seteket gyárt évek óta, pletykák, nyilatkozatok voltak, fejlesztenek vr-ra. Az internetnek meg leesik az álla hogy megjelentetnek egy VR játékot, én ezen vagyok kiakadva. Mi a következő? Activision játékba lootbox van?
    Az EA tucatjátékot ad ki?! Vagy a From software valami olyat amibe sokszor halsz meg?!
    Én nem sajnálok senkitől semmit, de totál kiakaszt hogy ezeket a problémákat mennyire nem látja át a nagy többség, se azt nem értik hogy mit kérnek, közben én vagyok az elvakult buta fan. :U

Új hozzászólás Aktív témák