Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Én leredukálnám a problémát:
    Bejelentettek egy VR játékot => Megveszem a játékot és játszom vele. (már van VR HMD-m) || Megveszem a VR játékot, veszek egy VR HMD-t. || Nem veszem meg a játékot, nem játszom vele.

    Ennyire egyszerű. Hogy ki mit szeretne az totál mellékes. Én pl szeretnék egy Lamborghinit.
    Akik igazán nagy Half-Life rajongók azok az első HL-al is játszottak. Azóta eltelt 21 év. Ha nekik ez a játék olyan sokat jelent de nincs pénzük egy VR headsetre, akkor kérdem én, hogy mit csináltak az elmúlt 21 évben, hogy egy olyan dologra amiért minden zsigerük könyörög nincs pénzük?

    (#38) ASTON117 : Azt egyébként nagyon jól mondod, hogy aki nem próbálta az nem érti meg, hogy mennyire más egy VR játék. Akkora különbség van aközött amit monitorról portoltak VR-ra és amit eleve VR-ra fejlesztettek, mint mondjuk egy imdb 5.0-ás és egy imdb 9.0-ás film között. De fogalmazhatnánk úgy is, hogy ez egy harmadik platform. Van konzol, PC és most már van VR is. Nagyon nehéz átadni, hogy milyen a VR, nem hiába mondják sokmindenre, hogy "VR élmény". Egy vaknak hogy lehetne elmagyarázni a kék színt? Körül lehet írni, de ez olyan dolog amit meg kell tapasztalni.

    Azoknak akiknek nincs VR-a de szeretnek játszani csak azt tudom tanácsolni, hogy menjenek el haverhoz vagy rendezvényekre és próbálják ki, ha pedig tetszik akkor ugorjanak bele. Azok akik érdeklődnek a technika és a szórakoztató ipar iránt, de csak a neten elérhető review-kra támaszkodva alakít ki egy képet magában a VR-ról és csak mantrázza, hogy ez az ipar is bedöglik, az olyan lesz mint azok az idősek akiket nem érdekel az okostelefon vagy azok a megoldások amik könnyebbé teszik az emberek hétköznapjait. Ne legyetek tunyák és nyissatok az új dolgok felé, ne írjátok le azokat mert ha egy sikertelenség miatt (pl 3D TV) leírjátok az új dolgokat (pl VR) akkor bizony ilyenek lesztek ti is idős korotokra.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák